Ryzen 5 İşlemciler Satışta!

Bile bile kavga, küfür, hakaret arıyorlar. Bu zihniyeti anlayamadım bir türlü, git başka platformlarda tartış burada bizim tartıştığımız konu farklı.
Beğenmeyen çekip gidebilir memleketten kimse bir yere bağlamadı, burada bile tartışma çıkarıyorsunuz. Neyse ki sabırlısınız takdir ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu inceleme videolarını tavsiye etmem. Levent Pekcan, Tükürdüğünü yalamış oldu. AMD'ye diyordu. O işlemciler gelmesin, gelirse de ben incelemem diyordu. Bu Ryzen işlemciler inceleme videosunda da sürekli işlemcilerin bir açığını yakalamaya çalışmış ama öyle bir açık da olmayınca inceleme videosu berbat olmuş. Levent diyor bu işlemciler X, Y, Z, vs gibi özellikler var mı diyor. Murat'ta evet hepsi var diyor. Levent'te he, hm, tamam gibi cevaplar ile geçiştiriyor. Çok garip olmuş.

Bunu tavsiye ederim.

Wraith Max hangi işlemciler ile verilecek bilen var mı ?
O soğutucu hiçbir Ryzen işlemcinin içinde yok. AMD onu sadece Ryzen hazır sistemler için veriyor.

Konu buraya nasıl geldi? :)

Ha bu arada istediğin kadar vergilere karşı ol... Zaten çoğu kişi vergilerden şikayetçi ama benim atalarım bu ülkeyi yeni nesil laf atsın diye o kadar zorluğa katlanıp kurtarmadı!..

Eleştireceksen sistemi eleştir.
Sen mecazı mürsel nedir bilir misin? bir araştır istersen.Ben o yorumumda ülkemi değil onu yöneten rejime söylüyorum bu lafı bana burada milliytecilik taslama.

Bile bile kavga, küfür, hakaret arıyorlar. Bu zihniyeti anlayamadım bir türlü, git başka platformlarda tartış burada bizim tartıştığımız konu farklı.
Sana gelirsek bir sen bana laf attın bende sana,iki benim ağzımdan bir tane hakaret çıkmadı.Konuyu daha fazla uzatma bana iftira atma.

Sen mecazı mürsel nedir bilir misin? bir araştır istersen.Ben o yorumumda ülkemi değil onu yöneten rejime söylüyorum bu lafı bana burada milliytecilik taslama.
Bu işin milliyetçilik ile alakası yok. Artık ben, sistemi eleştireceğim diye ülkeye laf atanlardan bıktım ve böyle bir yorum görünce insan ister istemez sinirleniyor. Ayrıca umarım mecaz-ı mürsel yapmışsınızdır.

Bu konuyu burada tartışmaya kalkarsak uzayıp gidecektir ve buna da gerek yok. Konu amacından sapmasın.

Bu işin milliyetçilik ile alakası yok. Artık ben, sistemi eleştireceğim diye ülkeye laf atanlardan bıktım ve böyle bir yorum görünce insan ister istemez sinirleniyor. Ayrıca umarım mecaz-ı mürsel yapmışsınızdır.

Bu konuyu burada tartışmaya kalkarsak uzayıp gidecektir ve buna da gerek yok. Konu amacından sapmasın.
Bencede. İyi geceler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı