Nargilenin su haznesinin büyük-küçük ya da geniş-dar olması için kalitesini etkiler mi?

EmreGUGU

Hectopat
Merhaba herkese,

Çok uzun yıllardır nargile içicisiyim. Kendi evimde oyun oynarken film dizi anime vb. şeyler izlerken mutlaka bir yandan nargilemi içerim. Artık takım eskidi. Yeni bir takım almak istiyorum. Yeni takım bakmaya başladım ama nedense aklıma bir anda konu başlığındaki soru düştü. Bilgisi olan var mı? Ayrıca nargile için yeni takım önerilerine de açığım Max ayıracağım bütçe 500 TL'dir.

Şimdiden teşekkürler...

Takım küçüldüğü zaman özellikle tek kişi içiyor ise daha verimli oluyor. Çekim yaptığınızda duman tekrar dolmaya başlıyor. Büyük takımda 2 ve üzerinde kişi içerse, yani takımda durmadan bir duman çekimi olursa tat ve duman alınıyor. Ancak tek başıma keyfi içim yapayım dediğinizde tat almaktan çok nargileyi açmakla uğraşıyorsunuz gibi.

Takım küçüldüğü zaman özellikle tek kişi içiyor ise daha verimli oluyor. Çekim yaptığınızda duman tekrar dolmaya başlıyor. Büyük takımda 2 ve üzerinde kişi içerse, yani takımda durmadan bir duman çekimi olursa tat ve duman alınıyor. Ancak tek başıma keyfi içim yapayım dediğinizde tat almaktan çok nargileyi açmakla uğraşıyorsunuz gibi.
yorum için teşekkür ederim. Yeni nesil silikon marpuçlu nargilelerde nargileyi açmak pek dert değil 3 bilemediniz 5 çekişte açılıyor. Bnim demek istediğin nargilenin boyutunun değil su haznesinin büyük yada küçük olmasından bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı