Narkoz Etkisi

numancan56

Hectopat
Merhaba. Daha önce hiç narkozlu ameliyat olmadım. Doktor burnumda kemik olduğunu söyledi, alınması gerekmiş. Normal hayatımda az çok küfür eden biriyim amcamın oğlu da aynı benim gibiydi ameliyatta aynıydı narkoz sonrası bütün hastaneye ana avrat düz kaydı. Sorum ise şu, ailem küfür ettiğimi bilmiyor yanların da hiç küfür etmedim narkozlu halde çoğunluk amcamınoğlu gibi olur mu yoksa o istisna mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Porpofol ve Petidin ile bayıltıldım. Patates çuvalı gibiymişim. Zaten 1 dakika içinde etki eden, dozuna göre 10-30 dakika süren şeyler bunlar. Küfür etsen de kimse sana bir şey demez. Ailen küfür ettiğini bilmiyor, ama küfür bildiğini biliyor. Ameliyat öncesi doktorundan ailene ameliyat bitince açıklama yapmasını istersin.

Narkoz kafası mükemmel şuan bana deseler ki sana narkoz vericez ama tüm hastaneye küfür ediceksin (narkozluyken) annen baban duyacak, tamam derim. O kafayı yaşamak istiyorum tekrardan, hiç düşünme ameliyat ol.

Narkoz kafası mükemmel şuan bana deseler ki sana narkoz vericez ama tüm hastaneye küfür ediceksin (narkozluyken) annen baban duyacak, tamam derim. O kafayı yaşamak istiyorum tekrardan, hiç düşünme ameliyat ol.
Henüz hiç ameliyat olma gereksinimi duymadım çok şükür ama narkozun yaptığı kafa bi ayrı diyenler yüzünden iyice meraklandım 😅

Küfür konusunda ise ben de hemen hemen öyleyim. Ailem ve diğer yakınlarımın yanında bu tip laflar etmedim ama yanlızken veya arkadaşlarla felan abartılmadığı sürece ortamı neşelendirmek bahanesiyle ettiğim olmuştur. (Birçok insan böyledir zaten.) Muhtemelen narkozlu olursam ağzımdan bir şeyler kaçabilir gibime geliyor.

Henüz hiç ameliyat olma gereksinimi duymadım çok şükür ama narkozun yaptığı kafa bi ayrı diyenler yüzünden iyice meraklandım 😅

Küfür konusunda ise ben de hemen hemen öyleyim. Ailem ve diğer yakınlarımın yanında bu tip laflar etmedim ama yanlızken veya arkadaşlarla felan abartılmadığı sürece ortamı neşelendirmek bahanesiyle ettiğim olmuştur. (Birçok insan böyledir zaten.) Muhtemelen narkozlu olursam ağzımdan bir şeyler kaçabilir gibime geliyor.
Kaçarsa kaçsın kanka, o kafayı yaşamaya değer.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı