Narkoz sonrası nasıl uyandırılıyor?

Hocam doğruyu söyle o narkozun yaptığı uyku ile kafa hiç bir yerde bulunmaz. Ben votka, rakı vesaire içiyorum ama öyle kafam olmuyor.
en son votka içtiğimde biraz fazla kaçırmışım. Ablam beni seviyor musun diye sorup durmuşum. :D
Valla dostum narkozu vurduktan 10 saniye sonra zaten gidiyorsun kafa yaşayacak bir şey yok. Narkozdan çıkarken hala bilincin kapalı olduğu için nasıl bir kafa yaşadın anlamadım

Kadın hastalıkları hastanesi uyandırma servisinde çalıştım ameliyathaneden çıkıp bir odaya alınıyorsun oradan da görevli alıp seni odaya götürüyor ya odada uyanırsın ya da uyandırma servisinde uyanırsın kendin uyanıyorsun her türlü. 2016 da filan çalıştım hadi unuttum diyelim 2 sene önce ameliyat oldum orada da kendim uyandım.

Merhaba. Burun ameliyatı olacağım. Ama bu narkoz etkisi nedir bilgim yok. Biraz da öksürük var. Ağıza iltihaplı akıntı oluyor bende. Son çare sanırım ameliyat. Artık doktor ne söylerse o olacak. Fakat hiç narkoz etkisi görmedim daha önce. Uyanamama gibi şeyler olur mu?

Technopat Seni Özleyeceğim. Elvede :)
hiç sünnet de mi olmadın :D

Hocam sünnette narkoz mu yedin 😀 bende direk dondurup kestiler.

Alakası yok. O narkoz anca 1 günde çıkar vücuttan.
Kardeşim benim narkoz neden akşamına çıktı? Alakası yokmuş 12 ekimde ağır bir operasyon geçirdim herhalde o da ben değildim. Karşı odada kız burnunu yaptırmıştı o da o gece istifra etmişti narkozu öğürme seslerini duyuyordum.

Geri
Yukarı