Naruto izlenir mi?

Biraz aklın olsaydı @Kernelginar abimin anime severlere karşı bir kini olduğunu ve onlarla uğraştığını anlardın. Bir dakika yine konuştum özür dilerim benim konuşma hakkım yok. Çünkü @Kernelginar abim izin vermedi o çok üstün bir varlık. Ona bayılıyorum.
Bütün yorumları tek tek okudum bir daha bilader sen sadece çizgi film diyen birine laf atıp AbdullahV2 isimli arkadaştan cevap aldıkça konuyu uzattikça uzatmışsın. Cidden animecilerle ve Naruto fanları ile konuşmamak gerektiğinin en büyük kanıtısın.

Naruto izlenir mi? Anime izlemeyenler yazmasın!
Bazen sıkabilir, ama izlenir.
Güzel bir çizgi filmmiş. Öyle diyorlar.
Cidden tartışan iki tarafda komedi 🤣

Arkadaşlar ha anime, ha çizgi film arada fark yok.

Çizgi film çocuklara hitap ediyor diye bir saçmalıkta yok.

Anime = Japon tarzı çizgi film = çizgi film.

Bu kadar ya, neyin tartışması bu kadar?

Bütün yorumları tek tek okudum bir daha bilader sen sadece çizgi film diyen birine laf atıp AbdullahV2 isimli arkadaştan cevap aldıkça konuyu uzattikça uzatmışsın. Cidden animecilerle ve Naruto fanları ile konuşmamak gerektiğinin en büyük kanıtısın.
Laf attığım kişi bana dalga geçmediğini söyledi ben de beğeni atarak cevabımı verdim. Asıl siz konuyu uzattınız. Ben orda haklı olduğunuzu sadece çizgi film denmek yerine anime denilebilir dedim herkes ayağa kalktı. Ne diyorsanız deyin. @Kernelginar abim adamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı