Naruto izlenir mi?

İnsanların hobisi ile dalga geçip üstüne kendini onlardan ustun görmen ayrıca sevmediğin bir konuda sırf insanları rahatsız etmek için toxiclik yapman.

Eki Görüntüle 1177926
Al altın madalyan insanları aşağılayarak kazandığın onurun temsili hali.

Hala insanları aşağılayan diyor. Sana çomar diyen bendim de haberim yok herhalde. Bu arada komik değildi. Gülmedim. Devamını @Tatsuhiro Satou adlı diğer bir anime sevdalısı, ilah gibi anime savunan arkadaşa verdiğim cevaptan bakabilirsin.

Çizgi film demenin neresi dalga geçmek oluyor?
Ayrıca, anime izleyenlerle dalga geçilmesindeki sebep anime izledikten sonra kendilerini anime karakteri sanıp etrafta Japonca, ya da karakterin adını bağıra bağıra gezmeleri ya da aşırı bir fan duygusu beslemek.
Yemin ederim bende anlamıyorum. Çizgi film demenin neresi dalga geçmek oluyor cidden ? İzleyip keyif almak yerine böyle boş şeylere takılıyorlar ya cidden komik ya :D.

Yemin ederim bende anlamıyorum. Çizgi film demenin neresi dalga geçmek oluyor cidden ? İzleyip keyif almak yerine böyle boş şeylere takılıyorlar ya cidden komik ya :D.
Biraz aklın olsaydı @Kernelginar abimin anime severlere karşı bir kini olduğunu ve onlarla uğraştığını anlardın. Bir dakika yine konuştum özür dilerim benim konuşma hakkım yok. Çünkü @Kernelginar abim izin vermedi o çok üstün bir varlık. Ona bayılıyorum.

@Tatsuhiro Satou, çizgi filmden bir farkı yok. O yüzden çizgi film denmesinde bir problem olduğunu sanmıyorum.
İlk yazdığım yorumda arkadaşın dalga geçtiğini düşündüğüm için öyle bir yorumda bulundum dalga geçmediğini söylediğini görünce like atıp geçtim. Abdullah daha da üstüme gitti. Ve dalga geçiyor derken "Hahaha çizgi film bebe şeyi" diyenlerden bahsediyorum. Keşke yazmasaydım da bu konu bu kadar ilerlemeseydi. Artık kavgayı bırakalım çünkü konu başka yerden başka yere çekildi. Konuyu takipten çıkarıyorum. İyi günler.

Cidden tartışan iki tarafda komedi 🤣

Arkadaşlar ha anime, ha çizgi film arada fark yok.

Çizgi film çocuklara hitap ediyor diye bir saçmalıkta yok.

Anime = Japon tarzı çizgi film = çizgi film.

Bu kadar ya, neyin tartışması bu kadar?

Geri
Yukarı