Naruto izlenir mi?

Şu metine karşı yazacak bir o kadar çok şeyim var ki ama sadece şunu demek istiyorum.

Madem umurunda değil neden başkalarının hobi ve sevki olan anime/manga başlıklı konuya geliyorsun, yaptığının asıl toxiclik olduğunun farkında mısın?

Sanki insanları aşağılayınca ve küçük düşürücü konuşunca madalya mı veriyorlar, anlamıyorum bu milletin birbirini ezme çabasını.

Geldim toxic insan. Milleti ezmeye çalışmam nerede başlamış göster bakalım. Anime izleyenlere "ilk" başta bir laf atılmış mı bak bakalım. Bir de gelmiş bana toxic diyor. Sizi ezmem beni güçlüde kılmaz açıkçası. Seviyemi düşüremem.

Gayet haklısınız. Bir de kendi açıklamamı da katmak isterim. Çizgi film deyince aklınıza hemen 3 5 yaşındaki çocukların izlediği pepe gibi çizgi filmler gelmesin. Çizgi film çocuklara özel değildir. Yetişkinlere göre de çizgi filmler mevcuttur. Yani buradan anlayacağımız bir filme "çizgi film" demek hakaret değildir. animasyon olarak oluşturulduğunu belli etmek için kullanılır.

Pepeye kötü mü diyorsun?

Geldim toxic insan. Milleti ezmeye çalışmam nerede başlamış göster bakalım. Anime izleyenlere "ilk" başta bir laf atılmış mı bak bakalım. Bir de gelmiş bana toxic diyor. Sizi ezmem beni güçlüde kılmaz açıkçası. Seviyemi düşüremem.
Seviyeni çok merak ediyorum. Aa dur bir dakika ben çizgi film fanıyım kusura bakma konuşma hakkım yok. Çünkü çizgi film izliyorum boş balon yapım izliyorum saygı duyulmuyorum. Çok özür dilerim. Toxic insan...

Sen nasıl akıl almaz bir çomarsın bir ortamı sevmiyorsan defol git, amacın burada kendini yüceltmek falan mı?

Anime izlemeyen çomar oluyormuş bunu da öğrendik. Daha hakaret bile etmememe rağmen ilk hakarete başlayan sensin. Rezil insan seni. Seni muhatap aldığıma dua etmen lazım senin.
Seviyeni çok merak ediyorum. Aa dur bir dakika ben çizgi film fanıyım kusura bakma konuşma hakkım yok. Çünkü çizgi film izliyorum boş balon yapım izliyorum saygı duyulmuyorum. Çok özür dilerim. Toxic insan...

Aa abin miydi yoksa üstteki.
"Anime"ci olan, çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmış olan insanların izlediği şeyleri sevmediğim için çomar oldum 😣. Çok özür dilerim insan üstü varlıklar. 🤣

Rezil insan seni.
İnsanların hobisi ile dalga geçip üstüne kendini onlardan ustun görmen ayrıca sevmediğin bir konuda sırf insanları rahatsız etmek için toxiclik yapman..

download.jpg
Al altın madalyan insanları aşağılayarak kazandığın onurun temsili hali.

Yeni konular

Geri
Yukarı