Naruto mu Attack on Titan mı?

Uzun animeler daha az izleniyor. Ve konu 2022 de açıldı konu sahibi ikisini de bitirmiştir şimdiye kadar. Naruto aotdan daha iyi.
Benim demek istediğim aot'un söylendiği kadar iyi bir anime olmasıydı, aot narutodan daha iyi gibi bir iddiada da bulunmadım. Lafta diğer anime fanlarına toxic demeyi biliyorsunuz ancak şu anki tutumunuzun "toxic fan" dediğiniz kitleden bir farkını göremiyorum. Ki az izlenilen serilerin daha yüksek rating alması daha olasıdır, bilginize.

Aot çoğu animeye göre güzel bir anime ama kesinlikle abartıldığı kadar olduğunu düşünmüyorum. Ama son sezon bayağı bir güzel duruyor. Narutoda sasuke ve sakura açıkcası çok toxic ve gereksiz karakterler geliyor bana. Ayrıyeten Aotda da fmabın da toxic bir kitlesi bulunuyor. (FMAB'ı katma sebebim myanimelistte en yüksek puanlı anime olması) 2sininde başlangıç için uygun olduğunu düşünmüyorum.
Emin misin demediğine? Her neyse iyi forumlar shonen audience.

Son düzenleme:
Chainsaw Man veya diğer mappa işleriyle veya ufotable stüdyosunun yaptığı işlerle başlayın.

Kendileri ilk izleyici dostu olacak şekilde konuyu işleyen stüdyolar ve kaliteli içerik üretiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı