Attack on Titan Overrated mı?

qnpases

Hectopat
Daha fazla  
Bana göre Code Geass, FMAB, Vinland Saga, Steins Gate gibi büyük yapımları sollamış, izlediğim en iyi şaheser yapımdır. Şahsen başından beri her bölümüne aşırı hypelıydım. Hiroyuki Sawano'nun yaptığı bestelerle aramda artık duygusal bir bağ var bile diyebilirim. İnternette birkaç şey arattıkan sonra AoT'un hater kitlesi olduğunu gördüm. Şaşırdım açıkçası ki azımsanmayacak kadar kitle bu. Acaba ben mi farklı bir animeyi izledim. Bende mi bir yanlışlık var? Sizin fikirlerinizi merak ediyorum. Sizce, AoT overrated bir yapım mı?

Son düzenleme:
Birinciliği alacak kadar iyi diyemem (FMAB da değil fakat umarım AOT alır) fakat gayet güzel bir anime. Hater kitlesi de sadece Animelerde değil de her yerde olduğu gibi popüler olmuş şeylerden nefret eden kesim.

İzleyip mantıklı sebepler sunarak sevmeyen birileri elbette olabilir fakat sebepsiz nefrete gerek yok. Özellikle FMAB kitlesi bunu çok yapıyor, ne zaman birinciliği alacak anime olsa toplanıp 1 puan spam atacak kadar düşükler.

Son düzenleyen: Moderatör:
0 şaka ilk izlediğimde İnsan vs Titan konusunun bu kadar detaylı bir şekilde önüme konulacağı aklımın ucundan bile geçmezdi. Ama evreni, karakter gelişimini daha iyi yansıtan animeler de var. Onları solladığı için millet overrated diyor. Bana kalırsa overrated değil ama öyle manyak derece de başyapıt olan bir seri de değil. Sezon 3 Part II Marineford'dan sonra izlediğim en iyi arc bu arada.

Son düzenleme:
Evreni, konusu ve hikayesi çok iyi düşünülmüş. Hikaye kurgusu ve detayları bana çok iyi göründü. Animesinden konuşacak olursam özellikle Eren'in 1. sezonun ortasından sonra agresif kişiliğini kaybedip daha sulu göz bir yapıya geçmesi hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca Levi'ın hikayedeki yerinin Eren'le kapışır olması sebeplendirilebilse de hoşuma gitmiyor.

3. sezon part 1 berbattı, part 2 daha iyiydi.

Bu biraz ilgi meselesi bana göre 1 sezon güzeldi bayağı severek izledim ama ne bileyim 2 sezon bayağı bayat geldi 3 sezonda bayağı kötü geldi 4 sezon idare eder hani en mükemmel anime yok söyle yok böyle dünyanın en iyi animesi demek çok abartılı ve acayip büyük toxic kitlesi var.

Yani anime de benim görmediğim neyi insanlar görüyor emin değilim benim düşünceme göre idare eder bir anime bayağı bir animeden daha iyi ama bayağı bir animeden de kötü.

İzlerken herhangi bir anime gibi olmadığını hissettiriyor olması lazım dostum. Herkesin 1 puanı dayadığı S4 Part 1 bile şaheser.

Bu biraz ilgi meselesi bana göre 1 sezon güzeldi bayağı severek izledim ama ne bileyim 2 sezon bayağı bayat geldi 3 sezonda bayağı kötü geldi 4 sezon idare eder hani en mükemmel anime yok söyle yok böyle dünyanın en iyi animesi demek çok abartılı ve acayip büyük toxic kitlesi var.

Yani anime de benim görmediğim neyi insanlar görüyor emin değilim benim düşünceme göre idare eder bir anime bayağı bir animeden daha iyi ama bayağı bir animeden de kötü.
AoT'dan iyi animeleri sıralar mısın?

Bana göre Code Geass, FMAB, Vinland Saga, Steins Gate gibi büyük yapımları sollamış, izlediğim en iyi şaheser yapımdır. Şahsen başından beri her bölümüne aşırı hypelıydım. Hiroyuki Sawano'nun yaptığı bestelerle aramda artık duygusal bir bağ var bile diyebilirim. İnternette birkaç şey arattıkan sonra AoT'un hater kitlesi olduğunu gördüm. Şaşırdım açıkçası ki azımsanmayacak kadar kitle bu. Acaba ben mi farklı bir animeyi izledim. Bende mi bir yanlışlık var? Sizin fikirlerinizi merak ediyorum. Sizce, AoT overrated bir yapım mı?
Attack on titan bence bir şaheserdir. Hem çizimleri hem konusu hem de insanı merak içinde bırakan gizemi.
Titanların kökeni mevzusu benim aşırı ilgimi çekmişti.

Geri
Yukarı