NASA, görüntülerdeki uçan metal kürenin UFO olduğunu kabul etti!

Sen bu işi çocuk oyuncağı sanıyorsun herhalde NASA'da Türkiye'de ki hovarda nick name isimli şahısa yalan söylemek için bekliyordu.

Hayal alemini terk edin de aramıza katılın.

Siz de haklısınız, bizzat uzaya çıkıp kendi gözlerimizle görmemiz gerekiyor. Hata bizde.

Ne alakası var ben ne diyorum siz ne diyorsunuz NASA'nın her sözüne inanmak istiyorsan inan bana ne.

Ne alakası var ben ne diyorum siz ne diyorsunuz NASA'nın her sözüne inanmak istiyorsan inan bana ne.

NASA sadece UFO'larla ilgili mi araştırma yapıyor? "NASA'nın her dediğine inanacak mıyız?" söyleminden ne anlamamı bekliyorsunuz? Kendinizle bu kadar çelişmeyin.

Ayrıyeten, "NASA'nın sözüne güvenmeyip onun yerine kime güvenmeyi düşünüyorsunuz?" soruma hala cevap alamadım. Bekleyişteyim.

Bu videonun NASA tarafından paylaşıldığı bir sayfası var mı? Diğer haber kaynakları prim amaçlı sahte video kullanıyorlar bu yüzden güvenemiyorum. Benim de merakla beklediğim bir durum her ne kadar tırt çıkacağını bilsem de ilgimi çekiyor.

Türkiye vatandaşlığı
50.000 uzay yeni
Aşırı fazla makara yapıyorsun ve sohbeti bozuyorsun biraz az yapsan olmaz mı?

Şu an belki de o bilgisayardan klavyeden yazı yazma sebebin onlar olabilir. R anlaşmalar içerisinde bizlerden kan, DNA, hayvan, insan örnekleri alıp karşılığında teknoloji vermeleri onlara verilen DNA'lar sayesinde şu an bu kadar araba metaverse teknolojilerine sahip olabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu şey internetten silindi fakat bu video 2015 yılına ait o zamanın kaynakçalarıyla görebiliriz.
Oğuz Sasi videoları genelde troll olmuyor mu değilse ona izleyeceğim de.

Yeni konular

Geri
Yukarı