Nasıl 120Hz alırız?

Dönüştürücü ile o Hz'i alacağının bir garantisi yok kullandığın kablo düşük sürüm olabilir ama bunun için önce monitörün ve ekran kartının modelini bilmem gerekiyor düzgün kablo önermek için.

EKRAN kartım ASUS ROG STRIX RX 6650 XT monitörüm ise asusvg236 ve benim bir sekil 120 Hz almam lazım

Windows'tan 120Hz'ye getirmiş mi
Windows'tan 120Hz'ye getirmiş miydiniz?
olmuyor kral cıkmıyo

Ekran kartım ASUS ROG STRIX RX 6650 XT monitörüm ise asusvg236 ve benim bir sekil 120 Hz almam lazım.
Ekran kartın HDMI 2.1 monitörünün HDMI kaç olduğu yerli yabancı hiçbir kaynakta yazmıyor şayet monitöründe HDMI 1.3 ve üstü destekliyorsa 1.3+ kablo ile 120Hz alabilirsin garanti olması amacıyla 1.4 kablo tercih et.

Ekran kartım ASUS ROG STRIX RX 6650 XT monitörüm ise asusvg236 ve benim bir sekil 120 Hz almam lazım.

Windows ekran kısmından 120Hz göstermiyorsa kablodan olabilir belki, bir de sonrasındaki çıkmama sebepleri çözünürlüklerin hangi Hz'yi verdikleri, sanırım NVIDIA ayarlarındada olacaktı Hz seçimi oradanda seçilince eksikler kapanmış oluyordu bu dediklerime baktınız olmuyorsa, tahminimce kablodan.

Windows ekran kısmından 120Hz göstermiyorsa kablodan olabilir belki, bir de sonrasındaki çıkmama sebepleri çözünürlüklerin hangi Hz'yi verdikleri, sanırım NVIDIA ayarlarındada olacaktı Hz seçimi oradanda seçilince eksikler kapanmış oluyordu bu dediklerime baktınız olmuyorsa, tahminimce kablodan.

Evet kral kablodan dolayı alamıyorum

Ekran kartın HDMI 2.1 monitörünün HDMI kaç olduğu yerli yabancı hiçbir kaynakta yazmıyor şayet monitöründe HDMI 1.3 ve üstü destekliyorsa 1.3+ kablo ile 120Hz alabilirsin garanti olması amacıyla 1.4 kablo tercih et.

Reis bence bu monitor onu bile kaldırmaz cunku cok eski aşırı eski anca DVI-DP olur oda 120 Hz destekler mi kablo onerir misiniz DVI-DP lazım bana desteklerse oda

Evet kral kablodan dolayı alamıyorum.

Reis bence bu monitor onu bile kaldırmaz cunku cok eski aşırı eski anca DVI-DP olur oda 120 Hz destekler mi kablo önerir misiniz DVI-DP lazım bana desteklerse oda.
Dönüştürücü öneremem çünkü garanti edemem o Hz'i alacağını. DVİ portu çağ dışında kalmış durumda deneyip görmen gerekiyor.

Dönüştürücü öneremem çünkü garanti edemem o Hz'i alacağını. DVI portu çağ dışında kalmış durumda deneyip görmen gerekiyor.

Kral 3 kablo değiştim yeter artik oğrenci adamiz para kalmadi tam bir şey bulup almam lazım DVI-HDMI ile alabilir miyim peki veya ne şekil alabilirim bana tam olarak onu söyler misin bir daha söyleyeyim monitörümde HDMI ve DVI girisleri var ama HDMI eski tip diye düsünüyorum ekran kartımda ise HDMI ve DP girisleri var.

Geri
Yukarı