Nasıl arkadaş buluyorsunuz?

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
Bu konuda öz güvenimi kazanmak için kaç tane kişisel gelişim videosu izledim, kaç tane kitap okudum hesabı yapılamaz. Fakat olmayınca olmuyor mu yoksa ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum ya da trenin raya oturmasını sağlamaya çalışırken trenin olmadığını mı fark ediyorum, anlamadım. Benim tek istediğim şey, benimle samimi olacak bir kız arkadaş. Sevgili değil. Arkadaş. Sohbetimin iyi olduğunu söylerler. Ama olmayınca da kapanmayan yaraya da buz üstüne tuz dökmemek lazım. Siz nasıl arkadaş buluyorsunuz? Bugün biraz içimizi dökelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş bulmak için çaba sarf etme arkadaş var güzel zaman geçirtir ,arkadaş var başını belaya sokar o yüzden bırak onlar sana gelir sen seçimini düzgün yapmaya bak sadece.

Bu konuda öz güvenimi kazanmak için kaç tane kişisel gelişim videosu izledim, kaç tane kitap okudum hesabı yapılamaz. Fakat olmayınca olmuyor mu yoksa ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum ya da trenin raya oturmasını sağlamaya çalışırken trenin olmadığını mı fark ediyorum, anlamadım. Benim tek istediğim şey, benimle samimi olacak bir kız arkadaş. Sevgili değil. Arkadaş. Sohbetimin iyi olduğunu söylerler. Ama olmayınca da kapanmayan yaraya da buz üstüne tuz dökmemek lazım. Siz nasıl arkadaş buluyorsunuz? Bugün biraz içimizi dökelim.
Okul, iş. Onun dışında sokakta gidip birisine arkadaş olalım mı diye sormak garip geliyor. Bilmiyorum belki ülkemiz nedeniyledir.

Bulmuyorum ve hayattım da boşa duran arkadaşları mı da 2 gün önce engelledim arkadaş bulmak için bence çabalama

Videoyla kitapla olmaz bu. Bazı insanlarla isteseniz de istemeseniz de sık görüşeceksiniz. Sınıf arkadaşları, iş arkadaşları, komşular, spora aynı saatte gittiğiniz insanlar... Tanışmayla başlarsınız, kafa yapınız uyuyorsa ve ortak ilgi alanlarınız varsa ilerler. Çok da zorlanacak bir durum değil bu, kendi halinde gelişebilir.

Fitness salonuna gitmeme rağmen ben yine edinemiyorum. Sanırım sorun bende. Bu konu benim için çok iç açıcı olmadı. Öyle sanıyorum.
Birilerine gidip soru sor zamanla arkadaş olursunuz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı