Z kuşağını nasıl buluyorsunuz?

Tecrübe yok, fikri var, hepsi için demiyorum ama yarısı en azından böyle, bak şu konuda bile sadece siyaset konuşulmuş, malüm partiyi bitirmeye geliyoruz vs, bende hükümeti sevmiyorum ama, 3 neden sorsan 2. neden de tıkanırlar. Saygısızlık aşırı çok benden 2 yaş birine abi derim, benden 7-8 yaş küçükler bana ismimle hitab ediyorlar. Bunların dışında gerçekten ülkeye katkıda bulunabilecek güzel çocuklar yetişiyor.

Beyinlerinde delik var yağ kaçırıyorlar. Hepsi için konuşmuyorum, sosyal medyanın gazına gelip hiçbir bilgisi olmayan konularda bile ülkenin genel durumuna sallayacak kapasitede insanlar. Konuyu biraz araştırıp sallasa okeyim, bir de bilmediği konuların üstüne anlamsız yorumlar ekliyorlar. Cahiller.

Beyinlerinde delik var yağ kaçırıyorlar. Hepsi için konuşmuyorum, sosyal medyanın gazına gelip hiçbir bilgisi olmayan konularda bile ülkenin genel durumuna sallayacak kapasitede insanlar. Konuyu biraz araştırıp sallasa okeyim, bir de bilmediği konuların üstüne anlamsız yorumlar ekliyorlar. Cahiller.
imzamı bırakıyorum.

1*xVCDjf709oVFcl1nVTlJQA.jpeg

Tecrübe yok, fikri var, hepsi için demiyorum ama yarısı en azından böyle, bak şu konuda bile sadece siyaset konuşulmuş, malüm partiyi bitirmeye geliyoruz vs, bende hükümeti sevmiyorum ama, 3 neden sorsan 2. neden de tıkanırlar. Saygısızlık aşırı çok benden 2 yaş birine abi derim, benden 7-8 yaş küçükler bana ismimle hitab ediyorlar. Bunların dışında gerçekten ülkeye katkıda bulunabilecek güzel çocuklar yetişiyor.

1. neden ekonomi. 2.neden mülteciler. 3.neden: Amaan neyse yaz miyim tutuklanırım sonra.

Hocam şimdi buraya böyle yorumlar geliyor ama ben dahil bu forumun %60'ı Z kuşağıdır. (Z kuşağı 1997 ve 2012 seneleri arasında doğan insanları kapsar) Konuya dönersek benim fikrim bilgili ve bilinçlileri de var tam aksine tiktoker tayfa gibi tabiri caizse beyinlerini kullanmayan bir kitle de var. Genelleme yapmak doğru değil bence.

Z kuşağını herkes kötülerini baz alarak yargılama peşinde nedense :D sevdikleri partiye karşıyız çünkü o yüzden olabilir. Tüp yağ kuyruğundan bahsedip aklımızla dalga geçmeye çalışanlara lafımızı esirgemediğimiz için saygısız nesiliz evet. :D evet kafamızı telefondan(internetten araştırma veya ders) kitaptan kaldırmıyoruz ama dozunda tabii ki. Z kuşağında herkes aynı değildir tiktokçulardan banane?
Beyni yok diyenler genelleme yapmamalı beyinsizleri var tabii ki ama genel olarak diyorsa önce kendi beyni var mı diye kontrol etmeli.

Geri
Yukarı