Nasıl bilirdiniz?

Ben pek iyi bilmezdim :D. Hep çağın gerisinde grafikler ile bize oyun yutturmaya çalışan konsol. Hiç sahip olmadım ama olanlardan'da çok şikayet duydum.

Şahsen benimde yoktu ama kuzenimde vardı. İnsanı gerçekten terletiyordu. Çok fazla hareket ediyordun. Ah.. Ahh.. :( Ben çok sevmiştim ama ps3 almıştım. Şikayetçi de değilim açıkçası :D

Çok güzel ve kullanışlı bir konsoldu tabi sosyal biriysen arkadaşlarınla dahada iyi oluyordu :D xbox 360 ile kinect aldığım zaman satmıştım pişman değilim hiçbirşey kinectin yerini tutamaz ama wiideki zevki alamıyorum :D

Nintendo grafik olarak değil de oyun senaryosu ve farklı olmasından dolayı en sevdiğim konsoldur. Nintendo 64'ten beri Mario, Zelda, Mario Party tarzındaki oyunlara hayranım. Açıkçası bu oyunlar bana BF4'ten de fazla zevk veriyordu fakat Wii en çok satan konsol olmasına rağmen o rakam yeniliğe aktarılmadı ve PS4 ve Xbox One sonrası da kayboldu. Umarım Nintendo eski dönemlerine döner. Şu anki teknoloji ile Zelda ve Super Mario oynamak isterdim açıkçası. Oculus Rift tarzı bir gözlük ile falan bayağı eğlenceli olacağını düşünüyorum.

Dünyanın En Çok Satan Oyun Konsolu Belli Oldu! - ShiftDelete.Net

Garsonlukta 5. sezonuma girdim hala çocukların ellerinden düşmeyen ilk Gameboy ikinci Wii. Hunharca Pokémon oynuyorlar. Anlayacağınız kullanıcısı var baya.

Herhangi bir Nintendo oyun konsolum hiç olmadı. :/
10 yaşında ki yeğenim de, gameboy advance sp var. Onlara gidince "Zelda" oynuyorum. Yalan yok. Ama bir türlü bitiremedim.
En son bitirdiğim macera oyunu, çocukken arkadaşımdan ödünç aldığım nintendo ile oynadığım "Jungle Book" idi. :)

Ekleme: Oyun işte bu. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı