Nasıl bir insansınız?

Merhaba. İnsanların kendini tanıması için açtığım bir konudur. Bence herkes bir kere bile olsa "Ben kimim?" demeli. Kendinizi tanıtın hobileriniz neler? Neye ilgi duyuyorsunuz? Nasıl bir insansınız? Hangi konuları araştırmayı seviyorsunuz? Detaylı bir şekilde anlatın.
Aşırı özgüvenli, çoğu zaman utanmaz, hayvansever, merhametsiz, egoist, zorba, popüler, zeki, hırslı, çabuk sinirlenen biriyim. Hobilerim spor yapmak, basketbol oynamak, kitap okumak. Bilgisayarlara aşırı yoğun bir ilgim var. Genellikle evrim hakkındaki konuları ve bilgisayar hakkındaki konuları araştırmayı severim. Bir kaç psikolojik rahatsızlık mıdır nedir bilmem. Birisi bir işi "Yapamazsın." derse, o işi ne edip, ne yapıp, yaparım. Mesela örnek vereyim, geçen gün annemle arkabahçeye düzenleme yaparken, duvara çivi girmiyordu. Annem dedi "Yapamazsın, bırak girmiyor, baban gelince makineyle yapar.". Bunu dedikten sonra içim öfkeyle doldu, yaklaşık 15 dakika boyunca uğraştım, o kadar sert vuruyordum ki artık kıvılcım çıkıyordu. En sonunda başardım ve o hazzı anlatamam. En sevmediğim laf "Yapamazsın." imkansız bir şey olsa bile ne yapar, ne eder yapmaya çalışırım. Bir tane daha hastalık mıdır nedir bilmem, sürekli bir şey içme isteği var, yemek yemiyim bir şeyler içeyim. Günde yaklaşık 5 litre su tüketiyorum artık korkmaya başladım su zehirlenmesi geçireceğim diye. Ayrıca da vücudum ise 1.77 boyundayım, 67 kiloyum, yapılıyım, orta kaslı bir vücudum var.

Fiziksel olarak çirkin sayılabilecek, kültür bakımından aynı cümleleri yüzlerce kez söyleyen okul hayatında da başarısız olan yalancı bir insanım. Şu an ise matematik öğrenmeye çalışıyorum 11 ay sonra sınavım var.

Geri
Yukarı