Nasıl bir şekilde futbol kariyerine başlayabilirim?

• Konuyu başlatan ehbk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 683
Kardeşim yani ben ufak şehirde oturuyorum, zonguldaktayım. İşte taa ufacıkken yaz futbolu mu ne varmış, dedem elimden tuttu götürdü beni, paraylaydı işte, yazın sonunda seçip alıyorlardı beni öyle aldılar, buradaki arkadaşımda nasıl gitti diye soracak olursan. Bizim burada bir takım gibi bir şey vardı, adı fitem idi, bu fitem Zonguldak'taki bütün iyi oyuncuları toplardı, sanırım büyük bir üne sahipti, daha sonra bu oyuncuları il dışına yollarlardı, oraya seçildik biz, ben haytalık ettim, bizim arkadaşı Fenerbahçe aldı, ardında 3 sene modafende oynadı. Sonra kulüple anlaşamadı buraya geldi, Zonguldak gibi bir şehirde adamlar arkadaşıma 20 bin peşin verdiler şaka gibi. Bir sezon oynadı, eski takımı modafen tekrar bunu çağırdı, adamlar arkadaşıma 20 bin, arkadaşımın 1 sezon top oynadığı takıma 10 bin para verip aldılar, daha sonra işte yine anlaşmazlıklar falan şu an etisporda. Şimdi baktım Tff'den 1999 doğumluymuş. Yani dediğin kadar yetenekliysen aklıma direkt antalyaspor geliyor, dayan kapılarına sana şans versinler. Altyapı olarak sanırım Eskişehir falan çok iyiydi.

Çok sağ olun bu dedikleriniz için, tüm şansımı deneyeceğim :)

Geri
Yukarı