Nasıl daha ciddi olabilirim?

Ben de o çağlarda öyleydim. Gülmekten herkesi kırıp geçirirdim fakat "cool" olmak için bi yandan da ağırbaşlı olmayı hayal ederdim. Yaş geçtikçe ağırbaşlılığın bununla bi alakası olmadığını anlıyorsunuz. Zaten bu toplumda yeterince asık surat var. En güzeli insanları güldüren olmak.

Merhaba arkadaşlar. Ben genelde insanları güldürmek için şaka yapmayı seven bir insanım ve heyecanla konuşurum ama ağırbaşlı olmam gerektiği kanaatine vardım. Bunu nasıl sağlayabilirim? Yaşıma uygun şekilde olmak istiyorum.

Hocam ben neredeyse 23 yaşındayım ben de sizin gibiyim. Bir ara ciddi olmayı düşünmüştüm. Bu sefer insanlar "bir sorun mu var? İyi misin? Biz senin önceki halini daha çok seviyoruz"demeye başlıyor siz böyle mutlu iseniz, şakalaşacağınız insanlara dikkat ederek böyle yaşamaya devam edin :D

Merhaba arkadaşlar. Ben genelde insanları güldürmek için şaka yapmayı seven bir insanım ve heyecanla konuşurum ama ağırbaşlı olmam gerektiği kanaatine vardım. Bunu nasıl sağlayabilirim? Yaşıma uygun şekilde olmak istiyorum.
Karakterini değiştirebilirsen tebrikler. Ayrıca ağırbaşlı biri olmak size bir artı kazandırmayacaktır kanaatimce. Şahsen ağırbaşlı birisiyim ama zıpırları daha çok seviyorlar genelde.😄

Dostum açıkcası ben espriden nefret eden kişilerden uzak duruyorum. Mutsuzluk bulaşıcıdır :D. Ama abartmaya da gerek yok, akla gelirse söylersin gider, tabii çok yakın biriyse. Yakın biri değilse aklına gelen her şeyi söylememelisin, yaşıtız bu arada :D

Nabza göre şerbet vermeyi öğrenmen lazım. Çok samimi bir arkadaş ortamında gırgır şamatanın dibine vururken samimiyetimin olmadığı insanların yanında son derece ciddi ve meselenin özüne odaklanmış olabiliyorum. Emin ol çok ciddi olup gereksiz ciddiliğinden kurtulmak isteyenler de vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı