Rehber Nasıl daha iyi oynarım?

Ne kadar zorlasam da olmuyor.
Lol için ayrıca bir şey eklemek istiyorum. "Ben iyi oynuyorum ama takımım yüzünden yükselemiyorum" diyenler için. Arkadaşlar, eğer siz gerçekten iyi oynuyorsanız eninde sonunda yükseleceksiniz emin olun. Bunu Lol'de Grandmaster olmuş biri olarak söylüyorum, başlarda ben de böyleydim çünkü, takımım yüzünden yükselemiyorum diyordum.

Profesyonal maçları izleyip neleri yanlış yaptıklarını analiz etmesi lazım herkesin.

1616707600295.png

Oyunlarda en önemli şeylerden birisi konum almak. Eğer battle ground oynuyorsanız konum almak çok daha önemli bir hal alıyor. Yukarıda olan rakip her zaman sizden bir sıfır üstündür çünkü siz daha onu görmeden adam sizi büyük ihtimalle öldürür.

LoL'de sezon 4 zamanı gümüşte oynarken arkadaşım beni plat 2'ye boostladı. Orada oynamaya ayak uydurdum, en hızlı öğrendiğim 1 ay olmuştu elmasa çıktım.

Bana diyorsan Dmg ım.
Ben de DMG'yim, size niye diyeyim?
Bazı kendini bir şey sanan Silver'da Master yapmış, 'Ben her maç birinciyim ya' diyen arkadaşlara sesleniyorum, kimse sizin kahrınızı çekmek zorunda değil, keleş olun, öyle gelin. Dust 2 ve Mirage'den başka Map bilmiyorsanız da MM devam edin, sırf bu yüzden Faceit Free'nin ortamı leş gibi.

İyi oynuyorsa ve oynamaya devam edersin mutlaka yükselirsin. Fakat hala da yükselemiyorsan kendini gözden geçirmelisin.
Supportta nasıl yükselebilirim ki?
1616742922820.png
Şuna bir baksana artık dereceli girmeye korktuğum için normal giriyorum yine de kurtulamıyorum. Viego 0/14 apheliosa 2 kere solo kill veriyor bu takımla nasıl kazanayım ki?

Geri
Yukarı