Nasıl erken uyunur?

Bir gün geç yat erken kalk(4-5 saatlik bir uyku), sonra o akşam uykun gelecek erken yatınca öyle oturuyor. Ben öyle yapyoyrum şahsen. Uyku vaktinde PC kullanma, telefondada gece ışığı falan aç enazından.

Hocam uyumamayı denedim ama 7 de aşırı uykum gelmişti ve uyudum. Ne yaparsam uykusuz kalırım?
Hocam kahve çay falan ama benim uyumamaya çalışırken en büyük sıkıntım sıkılmaktı. Yapacak şey bulursanız uyumazsınız diye düşünüyorum. Özellikle yatağa falan hiç girmeyin ben hep 10 dakika uzanayım diyorum da uyuyorum. Çok çok uykunuz gelirse alarm kurup 1 saat uyuyup kalkabilirsiniz belki.

Hocam kahve çay falan ama benim uyumamaya çalışırken en büyük sıkıntım sıkılmaktı. Yapacak şey bulursanız uyumazsınız diye düşünüyorum. Özellikle yatağa falan hiç girmeyin ben hep 10 dakika uzanayım diyorum da uyuyorum. Çok çok uykunuz gelirse alarm kurup 1 saat uyuyup kalkabilirsiniz belki.
Zaten geçen de sabahlamaya çalıştım ve sonra yatakta biraz uzanayım dedim. Gözümü açtığımda sabah olmuştu 😕

12 gibi yat ve sabah 6-7 sularında uyan.
Kahvaltını yap ve atıştırmalık olarak enerji verici bir şeyler tüket, öğle yemeğinden sonra da saat akşam 5 olana kadar kahve tüket.

Mezun olmakta garipmiş.
Ben de sefasını sürüyorum ama yumurta kapıya dayandı artık yoksa askerlik var. 😀

Geri
Yukarı