Nasıl Hızlı Lig Atlanır ?

Apophis kötü bir oyuncu değil ama aşırı iyide değil birçok yayıncı ile karşılaştım ama videolardaki gibi değiller inan.Kartopu etkisi: Diyelim ki oyuna başladınız baskına gittin 1-0 oldun ve rakipten altın tecrübe olarak öne geçtin bunu devam ettirmeye kartopu etkisi deniyor.Yani kısaca öne geçmek.
yani demek istediğin ben adamı kestim 1-0 ım ama lanede durmuyorum hemen base atıp item alıyorumki item olarak öne geçiyim ve takaslardan rahat çıkıyım ve bunu kartopuna bağlarsam yani tekrarlarsam adamı oyundan düşürürüm doğrumu anlamışım ?

yani demek istediğin ben adamı kestim 1-0 ım ama lanede durmuyorum hemen base atıp item alıyorumki item olarak öne geçiyim ve takaslardan rahat çıkıyım ve bunu kartopuna bağlarsam yani tekrarlarsam adamı oyundan düşürürüm doğrumu anlamışım ?
Biraz dediğin gibi ama ben canım yüksekse orman dönüp daha iyi bir item almaya çalışıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı