Nasıl İngilizce öğrenilebilir?

• Konuyu başlatan BmJ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 950
Anladım demek istediğini gerçekten konuşmak istiyorum dili akıcı şekilde dediklerini uygulayacağım teşekkürler
Okumak araştırmak teknik kısmı. Dediklerim monoton ama eğlenceli bir süreç haline sen getireceksin. Oyunda konuşarak kafanda cümleler kurarak pratiğini geliştirebilirsin. Şarkılar söyleyebilirsin mesela. Sana Suç ve Ceza ingilizce okumaya çalış demiyorum zaten (baya gelişir aslında).

İyi forumlar. Dil öğrenmek güzeldir, avantajlıdır, havalıdır. İyi forumlar.

Yakında dediğin ne kadar yakın bilmiyorum fakat okuyarak, konuşarak falan gidebilecek seviyeye birkaç yıldan önce gelemezsin. En iyisi imkan varsa kursa gitmek.

Yakında Amerika'da yaşama planım var bu yüzden İngilizce öğrenmek istiyorum. Hiç bilmiyor değilim sadece biriyle konuşmaya gelince donup kalıyorum. Cümle kurmada sıkıntım var. Bana yardımcı olursanız fikirler önerirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden.

Kursa git.

Yakında Amerika'da yaşama planım var bu yüzden İngilizce öğrenmek istiyorum. Hiç bilmiyor değilim sadece biriyle konuşmaya gelince donup kalıyorum. Cümle kurmada sıkıntım var. Bana yardımcı olursanız fikirler önerirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden.
Minecraft oynayarak ingilizce sökmüş adamım ben. :-D

Yeni konular

Geri
Yukarı