Nasıl kalıcı kel olunur?

Makaleler
21
Ben gerçekten saçlarımdan sıkıldım kesmesi ayrı dert, kurutması ayrı telleriyle uğraşmak ayrı dert oldu, zaten kıllar vücudun kanseri bana göre beladan başka bir şey değiller teker teker saç telleriyle uğraşıyorum. Tamamen kel kalmanın bir yolu yok mudur? Kes diyeceksiniz ama yine çıkacaklar ben kafamda saç istemiyorum, tek bir tel kalmayıncaya kadar, bunu nasıl sağlarım? Kel kalanlar elinizdeki saçsızlığın kıymetini bilin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence tekrar düşün:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence tekrar düşün:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben saçları geri isteyeceğimi asla düşünmüyorum görünüş falan zerre umurumda değil.
Anca lazer tedavisiyle mümkün olur onu da kafaya yapacaklarını sanmam.

Babamın saçları biraz döküldü genetik olarak benimde dökülür sanırım ama yarım yamalak dökülürse kötü olur.

Ahahahaha :D

Kafama şu kıl dökücülerden dökersem ne olur diye merak ediyordum. Deneyip, sonucunu bize bildirebilirsin.

Benim de omuzlarıma kadar kıvırcık saçlarım olmasına karşın, kepeği ayrı dert, yağlanması ayrı dert. Dazlak yaptırıp küpe takarak Cem Yılmaz gibi dolaşmayı planlıyorum.

Ahahahaha :D

Kafama şu kıl dökücülerden dökersem ne olur diye merak ediyordum. Deneyip, sonucunu bize bildirebilirsin.

Benim de omuzlarıma kadar kıvırcık saçlarım olmasına karşın, kepeği ayrı dert, yağlanması ayrı dert. Dazlak yaptırıp küpe takarak Cem Yılmaz gibi dolaşmayı planlıyorum.

Tek saç değil kıllarla da başım belada ya elimde olsa bütün vücuda lazer yapacağım kasıklar dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı