Nasıl kendime Pre-Workout oluşturabilirim?

omer0590

Centipat
Daha fazla  
Kendi pre workoutımı oluşturmak istiyorum fakat biraz bilgisizim supplementler konusunda bundan dolayı konu açtım sormak istediklerim;
Citrulline malatı hangi marka almalıyım?
Kafein marka önerisi yapar mısınız?
Vb diğer pre ürünlerinde marka önemli midir? Önemli ise hangi markalardan alışveriş yapabiliriz? Bu ürünler her markada yok ve olan markalarda da gereksiz pahalı olabiliyor yardımcı olursanız sevinirim. Hazır bayram indirimi varken çoğu yerde yararlanmak istiyorum.
@emircanunlts hocam bilginize güvendiğim için sizi etiketliyorum müsait olursanız umarım cevaplarsınız...
Son olarak Optimum Bcaa 5000 Powder 345 gr bu ürünün fiyatı diğer BCAA'lara nazeren çok uygun. Optimum olması da ilgi çekici yanı tarihi yakın fakat orijinalliği şüphe uyandırdı. Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdakiler temel ürünler. Unuttuğum birkaç bir şey olabilir hızlı bir şekilde bakıp koydum linkleri. Dozajları ise şöyle:

1- 5-7 gr sitrülin,
2- 2 ölçek BCAA,
3- 5 gr Beta-Alanin,
4- 5 gr Kreatin,
5- 2 tablet kafein,
6- 5 gr Arjinin.

hocam teşekkür ederim taruni kaç gram alacağız birde fiyatlar yakın gramaj farkı var diye kingsize tercih edilebilir mi ?
Aşağıdakiler temel ürünler. Unuttuğum birkaç bir şey olabilir hızlı bir şekilde bakıp koydum linkleri. Dozajları ise şöyle:

1- 5-7 gr sitrülin,
2- 2 ölçek BCAA,
3- 5 gr Beta-Alanin,
4- 5 gr Kreatin,
5- 2 tablet kafein,
6- 5 gr Arjinin.

teşekkür ederim bcaa yerine de bunu alsam daha mantıklı olur mu
Eğer attığım ürünlere yakın olarak Kingsize varsa, alabilirsiniz kaliteli markadır. 1 ölçek yani 3-4 gram Tauri yeterli.

Eğer bütçeniz yetiyorsa aşağıdaki 2 ürünü, yetmiyorsa attığınızı veya üstteki attığımı alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı