Nasıl kilo alınır?

Kanka bende bundan 2 sene önce 1.30 falandım birden boy attım su an 1.60'larda ama tam bilmiyorum neyse yemeği yiyiceksin ve direk spor fakr etmez şınav çek, mekik çek sonra hem vücut hem de kilo alırsın

Spor yaparsam daha da zayıflamaz mıyım?
Vücut kitle endeksinizde sorun yoksa kilo almaya çalışmanızı önermem. Alacaksanız; forumlarda nasıl alırım diye sormanız sağlıklı sonuç çıkarmaz. Kendiniz besin değerlerini ayarlayabilirsiniz, ayarlayamazsanız sadece yağ kütlesi oluşturabilirsiniz. Bu nedenle bir diyetisyene başvurmanızı öneririm. Ayrıca dış görünüşünüzle sizi yargılıyorlarsa, sizde onların seviyesine düşün gerekirse ve "Sizler gibi en azından zekam yaşıma zayıf kalmamış." gibi iğneleme yapın, emin olun cevap aldıktan sonra bu tarz zorba davranışlara son vereceklerdir. İnsanların ağzı var, normal olarak konuşur ve yargılarlar. Kimse için kendi zihinsel sağlığınızı etkilemeye gerek yok.

O iş zor bayram sabahı saat 5'te annemin babamın yanında bunları söyleyemem
Kim olursa olsun, sonuç itibarıyla hiç kimsenin zorbalığa hakkı yok. Bir yerde kişi ses çıkartmazsa, bu tarz sorunlar artacaktır.

Biliyor musun test edildi onaylandı ben orta 7'ye gidiyorum ensem biraz genetik olarak uzun ve enseye patlatmalık tam bu sene arkadaşlarım ikidebir gelip gidip enseme vuruyorlar ama öyle ciddi değil yavaş şaka yani ama ben rahatsızlık duyuyordum ve 1. dönem... Gibi kimseye sölemedim ama 2. dönem dedimki neden bunlar bana vuruyorrlar ve gidip ilk vuruşlarında disipline söyledim bunlar ilk başta falan beni dışladılar ama şu an normaliz ve kimse dokunamıyor bile :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı