Nasıl kilo alınır?

AhmetXei

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, 17 yaşındayım. Ailevi olarak sıkıntılarım mevcut beslenmemde bundan kaynaklı fazla iyi değil. Evde yemek yeme ihtimalim fazla yok yılın başında 64-65 kilolardaydım şu an ise 49 kiloyum. Parmağımı oynatmak bile yükmüş gibi gelmeye başladı. Nasıl hızlıca kilo alabilirim? Sağlıklı sağlıksız olmasının bir önemi yok.

Benimde benzer bir sorunum var, 19 yaşında 50 kiloyum, yanlışım yoksa 3 yıldır aynı kiloda takılıyorum, cicibebe, yulaf, bal gibi birkaç karışım denedim ancak bir etkisi olmadı.

Gainer satın alabilirsin belki, elbette pek de sağlıklı değiller.

Hocam onlarında doğru kullanımını bir türlü öğrenemedim bazıları kek yapıyor bazıları suya karıştırıp içiyor yoksa bir zaman spora gidiyordum almayı düşünmüştüm.

Hocam onlarında doğru kullanımını bir türlü öğrenemedim bazıları kek yapıyor bazıları suya karıştırıp içiyor yoksa bir zaman spora gidiyordum almayı düşünmüştüm.
O biraz kişisel zevkine bağlı, nasıl aldığının çok da önemi yok fakat içecek karışımına katmak benim en işime gelen yol oldu.

Merhaba dostlar, 17 yaşındayım. Ailevi olarak sıkıntılarım mevcut beslenmemde bundan kaynaklı fazla iyi değil. Evde yemek yeme ihtimalim fazla yok yılın başında 64-65 kilolardaydım şu an ise 49 kiloyum. Parmağımı oynatmak bile yükmüş gibi gelmeye başladı. Nasıl hızlıca kilo alabilirim? Sağlıklı sağlıksız olmasının bir önemi yok.

İştahın var mı önemli olan o eğer varsa zaten kilo alırsın eğer yoksa ekmek tüket çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı