Nasıl kilo alınır?

Merhaba dostlar, 17 yaşındayım. Ailevi olarak sıkıntılarım mevcut beslenmemde bundan kaynaklı fazla iyi değil. Evde yemek yeme ihtimalim fazla yok yılın başında 64-65 kilolardaydım şu an ise 49 kiloyum. Parmağımı oynatmak bile yükmüş gibi gelmeye başladı. Nasıl hızlıca kilo alabilirim? Sağlıklı sağlıksız olmasının bir önemi yok.
Benimde benzer bir sorunum var, 19 yaşında 50 kiloyum, yanlışım yoksa 3 yıldır aynı kiloda takılıyorum, cicibebe, yulaf, bal gibi birkaç karışım denedim ancak bir etkisi olmadı.
Sağlık ocağına gidin, kan verin, metabolizmanıza baktırın yani tiroid bezleriniz ne durumda? Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Diyetisyene gidin, ekmek yiyin pide yiyin, ekmek arası ekmek yiyin.

182 cm boyum var, 47 kiloya kadar düşmüştüm. Guatr şüphesi konuldu. Şükür ki guatr yokmuş sadece tiroid bezleri gereksiz yere fazla çalışıyormuş, bu da metabolizmanın 7/24 fazlasıyla çalıştığı anlamına geliyormuş. Normalde ilaçla tedavi olmak gerekiyor, ben askere gittiğim için tedavi olamadım araya kaynadı. Askerden geldiğimde 60 kiloydum. Şu an 77 kiloyum, göbek bile yaptım. :) 24 yaşındayım.

Gainer falan basmayın arkadaşlar, düzenli kullanmayınca çöküyorsunuz sonra.

Ramazan sebebiyle her ne kadar iftar-sahur 2 öğüne düşmüş olsak da normal zamanarda günde 3-4 öğün mutlaka yiyin. Bilin diye söylüyorum, yanlış anlamayın ben hala tavuklu kremalı makarnaya ekmek banarım, dürüm yerim 2-3 lavaşlı yerim, pilav üstü yemeği ekmekle yerim, mantıyı bile ekmekle yerim.

Karnınızı iyi doyurun, minimum tavuktan beslenin. Etsiz kalmayın. Allah yardımcınız olsun.

Güne yulaf, süt, cici bebe ve muz karmasını yiyerek başla sürekli karbonhidrat tüket ortalama 4000 üzeri kalori almaya çalış ama sağlıksız almaya çalısma dostum yani gidip bunu cipsden oradan buradan alma doymuş yağın az olduğu besinler tüket, tek çare karbonhidrat ve sağlıklı yağ tüketmek. Ayrıca hamur tüketmek poğaça ekmek gibi besinler seni doyurmaz sadece tok tutar olabildiğince mideni doldurmadan besin tüketmen lazım.

Sağlık ocağına gidin, kan verin, metabolizmanıza baktırın yani tiroid bezleriniz ne durumda? Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Diyetisyene gidin, ekmek yiyin pide yiyin, ekmek arası ekmek yiyin.

182 cm boyum var, 47 kiloya kadar düşmüştüm. Guatr şüphesi konuldu. Şükür ki guatr yokmuş sadece tiroid bezleri gereksiz yere fazla çalışıyormuş, bu da metabolizmanın 7/24 fazlasıyla çalıştığı anlamına geliyormuş. Normalde ilaçla tedavi olmak gerekiyor, ben askere gittiğim için tedavi olamadım araya kaynadı. Askerden geldiğimde 60 kiloydum. Şu an 77 kiloyum, göbek bile yaptım. :) 24 yaşındayım.

Gainer falan basmayın arkadaşlar, düzenli kullanmayınca çöküyorsunuz sonra.

Ramazan sebebiyle her ne kadar iftar-sahur 2 öğüne düşmüş olsak da normal zamanarda günde 3-4 öğün mutlaka yiyin. Bilin diye söylüyorum, yanlış anlamayın ben hala tavuklu kremalı makarnaya ekmek banarım, dürüm yerim 2-3 lavaşlı yerim, pilav üstü yemeği ekmekle yerim, mantıyı bile ekmekle yerim.

Karnınızı iyi doyurun, minimum tavuktan beslenin. Etsiz kalmayın. Allah yardımcınız olsun.
bende çocukken gitmiştim hocam banada hızlı çalıştığını ve şu an bulunduğum yaşa geldiğimde düzeleceğini söylemişlerdi

İştahın var mı önemli olan o eğer varsa zaten kilo alırsın eğer yoksa ekmek tüket çok.

İştahım çok iyi hocam döner yerken bile en az çift ekmek yerim bu bünyeye göre çiğköfteyi bile çiğ köfte ekmeğiyle 3 - 4 ekmekle yerim :d

Taktik basit dana gibi yicen sağlıklı sağlıksız önemi yok demişsin full fast fooda aban sana kendi dirty bulk programımı vereyim.Günde 2 litre kola 3 paket cips 2 tam ekmek 1 tepsi makarna-pilav 3-4 paket cips 2 uygula bunları 2 aya duba gibisin.

Geri
Yukarı