Nasıl kilo verilir?

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar boyum 174 cm kilom 81.9kg biraz kiloluyum ve bu fazlalıkları vermek istiyorum. En azından bir 78 kiloya falan düşmek istiyorum. Kilo vermek istediğim noktalar basen baldır yani kısaca bel altı ve birazda göbek. Erkek olmama rağmen basenım çok büyük. Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemeyerek ve düzenli hafif egzersiz yaparak(yürüyüş vs.) 1 yılda ciddi miktarda kilo verebilirsiniz.

Aynı sorundan müzdaribim. 2 haftadır sadece 2 öğün yiyorum, kahvaltı ve akşam yemeği. Acıktığımda da çiğ fındık yiyorum, az kalorili, doyurucu ve sağlıklı. Bol bol bitki çayı içiyorum. Bol et yiyorum, et yemediğim günlerde mercimek, nohut veya kuru fasulye ama pilavsız. Sebzeyi de unutmuyoruz tabii ki. Her kahvaltıda yumurta ve peynir yiyorum, çay yerine süt içiyorum. Ekmek olarak ise tahıllı ekmekleri tercih ediyorum, beyaz ekmek yok. Sadece bunları yapıp spor yapmadan 1.5 kilo vermişim bile. Spor yapmaya üşeniyorum şahsen, aslında yapmam lazım ama siz yapın üşenmeyin. Ben diyetisyen değilim, yöntemlerim sağlıksız olabilir belki de ama ben bu şekilde deniyorum.

Geri
Yukarı