Nasıl kilo verilmeli?

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
18 yaşında üniversite öğrencisiyim kilom anlık olarak 95. Yağ oranımı bilmiyorum ama yüksek olduğunu düşünüyorum. Artık tak etti bu kilo problemi, yeni bir hayat istiyorum yeni bir başlangıç. Sizce neler yapmalıyım? Kilo verme sürecim nasıl olmalı önerilerinize gerçekten çok ihtiyacım var ayrıca çok sivilcem var kurtulmak istiyorum artık.
Her gün oturup ağlıyorum gerçekten çok etkiliyor bu kilo problemi.

Son düzenleme:
18 yaşında üniversite öğrencisiyim kilom anlık olarak 95. yağ oranımı bilmiyorum ama yüksek olduğunu düşünüyorum. Artık tak etti bu kilo problemi, yeni bir hayat istiyorum yeni bir başlangıç. Sizce neler yapmalıyım? Kilo verme sürecim nasıl olmalı önerilerinize gerçekten çok ihtiyacım var kurtulmak istiyorum artık.

Sabah kalkınca su iç sonra 2 adet haşlanmış yumurta ye isteğe bağlı 3 adet (saat 8-9 gibi).
Sonra öğlen sadece meyve veya abartmadan kuru yemiş yemeni öneririm bunu atlama çünkü yeni başladığın için aç kalabilirsin akşam 3 gün et ürünü 3 gün sebze yemeği yiyebilirsin ard ard 3 gün et 3 gün sebze yemene gerek yok bir gün sebze bir gün et tavukta yiyebilirsin ve çörek otu yağı alıp sabah 1 tane akşam 1 tane içebilirsin ama herhangi bir rahatsızlığın yoksa alıp iç.

Çörek otu yağı 80-90TL arası zadevital marka.

Bunları yaparsan bünyeye bağlı 2-5 kg arası verirsin haftada.

18 yaşında üniversite öğrencisiyim kilom anlık olarak 95. yağ oranımı bilmiyorum ama yüksek olduğunu düşünüyorum. Artık tak etti bu kilo problemi, yeni bir hayat istiyorum yeni bir başlangıç. Sizce neler yapmalıyım? Kilo verme sürecim nasıl olmalı önerilerinize gerçekten çok ihtiyacım var ayrıca çok sivilcem var kurtulmak istiyorum artık.

Gym'e başla hem kilo verirsin hem kas yaparsın.

18 yaşında üniversite öğrencisiyim kilom anlık olarak 95. yağ oranımı bilmiyorum ama yüksek olduğunu düşünüyorum. Artık tak etti bu kilo problemi, yeni bir hayat istiyorum yeni bir başlangıç. Sizce neler yapmalıyım? Kilo verme sürecim nasıl olmalı önerilerinize gerçekten çok ihtiyacım var ayrıca çok sivilcem var kurtulmak istiyorum artık.

Hocam 4 ayda 30 kilo vermiş biri olarak söylüyorum sporsuz ve sıkılaşmadan kendini zorlamadan sağlıksız kilo verilmez en az iki günde bir kardiyo yapacaksınız karbonhidrat ağırlıklı ürünleri hayatınızda 1 yıla yakın bir süre çıkarıcaksınız yatmayla kilo vermek olmaz ne rejim ne de sağlıklı beslenme işin aslı o ter akacak. Protein ağırlıklı beslenceksiniz spor yaparken kas kütlenize ben buyum izlenimi vereceksiniz sporu yapmasanız bile günde 3 set şınav yapacaksınız kilo verdikten dinç kalmak için bitti bu kadar.

Hocam 4 ayda 30 kilo vermiş biri olarak söylüyorum sporsuz ve sıkılaşmadan kendini zorlamadan sağlıksız kilo verilmez en az iki günde bir kardiyo yapacaksınız karbonhidrat ağırlıklı ürünleri hayatınızda 1 yıla yakın bir süre çıkarıcaksınız yatmayla kilo vermek olmaz ne rejim ne de sağlıklı beslenme işin aslı o ter akacak. Protein ağırlıklı beslenceksiniz spor yaparken kas kütlenize ben buyum izlenimi vereceksiniz sporu yapmasanız bile günde 3 set şınav yapacaksınız kilo verdikten dinç kalmak için bitti bu kadar.

Malum kış geliyor evde spor yapsam ne kadar etkili olur mekik şınav vb.

Ben şöyle düşünmüştüm ilk olarak kilo verip sonra kasa çevirmek.

Hocam hem yazdığım diyeti uygulayıp hem de spor yaparsanız 1-2 ayda çok rahat toparlarsınız.

Malum kış geliyor evde spor yapsam ne kadar etkili olur mekik şınav vb.

Onun için evde spor programları var onu indirebilirsiniz gym kadar olmasa da hiç yoktan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı