Nasıl kitap yayınlatabilirim?

whoisfirat

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Hepinize selamlar. İlk kez teknoloji dışı bir konu oluşturuyorum.😅 Bundan yaklaşık iki sene önce ilk kitabımı çıkarmıştım. Daha doğrusu resmi değil, bir kitapçıda sadece görünüş amaçlı çıkarttırmıştım. O kitabım açıkcası pek kitap gibi değil senaryo gibiydi zaten lise döneminde yazdığım için biliyorsunuz ergenlik falan tam ergen kitabı olmuştu. Bu yüzden onu arşive kaldırdım. Şimdi yeni kitap yazıyorum, yeni dediğim kitaba 4-5 ay önce başlamıştım fakat taşınmalar, yeni bilgisayar derken pek aklımda kalmadı kitap. Kitabımın konusu bir mafya hikayesi. Daha dün tekrar yazmaya başladım ve gerçekten egolu gibi bir söz olmasın bence başarılı bir kitap olacak. Filmler, diziler çok izlediğim için mafya ile ilgili birçok bilgim var. Açıkcası böyle can sıkıcı bir kitap değil, kendi mizahımdan ve hayatımdan da bir şeyler katmaya çalışıyorum. Esas konu bu değil, bu konuyu açmamdaki sebep şu anki kitabımın 200. sayfasındayım. 300 gibi bitirmeyi düşünüyorum ancak bitirdikten sonra nasıl yayınlatırım, cebimden ne kadar para çıkar merak ediyorum. Kazancım açıkcası pek umrumda değil ben sadece kitabımın yayınlanmasını ve insanların okumasını istiyorum. Çizimler vs. arkadaşım yapıyor. Zaten grafiker olduğumdan çalıntı bir resim vs. yok. Sadece kapakta bir film oyuncusundan özenerek çizim yapıldı. Kapağı buraya koyacağım, kitap adını çok sevdiğim bir arkadaşım buldu. Fesat anlamda düşünmeyin, çünkü adı o anlamda yapmadık. Kitap çıkaran veya çıkarmak isteyen kişiler lütfen bana bilgi verebilir mi nasıl yayınlatacağım hakkında?
(Resimdeki "labenfirat" yazıları için üzgünüm ama bilirsiniz, kimseye güven olmaz.)

Dosya Ekleri

• Kitap.jpg
    Kitap.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kitapçılarda vs. her yerde satılması gibi bir isteğiniz yoksa Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık'ı da araştırabilirsiniz. Sadece kendi sitelerinde satış yapıyorlar. Ve sizden basım parası da istemiyorlar bu yüzden yeni başlayanlar için uygun gibi görünüyor. Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık (KDY)

Yeni konular

Geri
Yukarı