Nasıl para kazanabilirim?

Bionluktan güzel gelirler elde ediyorum aslında. Yeni kayıt olduysanız belki üst sıralarda çıkarmıyor olabilir.

İlanlarını arttır, WordPress öğren ekmeğini mutlaka yersin.

WordPress'ten nasıl para kazanabilirim?
Üniversite mezunu sayılabilirim bende bilmediğim için soruyorum.
Bionlukta logo vb. kreatif işler oluyor genelde.

Ben geçen sene apartmanın altında kullanmadığım eşyaları koyduğum bir nokta yapmıştım garajın olduğu yere Letgo üzerinden kullanmadığım eşyaları satmıştım bunu deneyebilirsiniz evinizdeki eşyalara bir bakın isterseniz fazlalık olan ya da eski olduğunu yıprandığını düşündüğünüz ürünleri koyabilirsiniz

@Lodge Arkadaşım kripto yatırım aracı diyen de var eleştiren de var arkadaşın kendi kararına bıraktım düşük düşük başlayabilir isterse tavsiye verdim sadece şuna şuna yatır diye yatırım tavsiyesi mi verdim olayı yanlış yere çekiyorsunuz

@iYiqit_Winner öğrenirsin hocam o kadar zor değil inanın cesaretli olacaksın çünkü korkarak zarar edeceğim diye düşünenler zararına satıp çıkıyorlar ve ortam cesaretli insanlara kalıyor onlar kazanıyor ama ben diyorum yine forumda ytd olarak yazmış olayım tekrardan
Sevgili arkadaşım YTD'nin açılımı yatırım tavsiyesi değildir demek. Sen ikidir mesajında yatırım tavsiyesi verip sonuna YTD yazıyorsun. Kripto piyasası şöyle, böyle, seyri şu yönde gibi bir yorum yazıp sonuna YTD yazabilirsin. Ama doğrudan şunu al, bunu yap deyip sonuna YTD yazamazsın. Çünkü yatırım tavsiyesi yapmış oluyorsun.

Ara sıra akrabalarımın yanında çalışmıştım biraz var ama bu yaşımda üstesinden gelebilir miyim bilmiyorum.

Yok hocan olmuyor, saatlerce uğraşıyorum ama yok deyip geçiyorlar. Canva kullanıyorum olmuyor, Illustrator kullanıyorum olmuyor. Yani kötü yaptığımı pek düşünmüyorum ama beceriksiz olduğumu kanıtlıyor.

Kriptoyu yapabilecek cesaret yok hocam bende :(

2 sene önce bende yapmıştım. Bit pazarından çalışan eşyaları alıp. Genellikle 5-10 lira karla satıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı