Nasıl para kazanılır?

Yapabileceğim bir iş lazım ve 14 yaşımdayım. Ülkenin ekonomisi çöktü zaten. Annem bozuk telefonla idare ediyor, abim yeni telefon, ben bilgisayar ve babam da araba istiyor. Yanlış anlamayın, sınıf ayırmıyorum ama adamlar apartman görevlisiler, bizim aileden çok daha iyi yaşam sürüyorlar. Ülkenin ekonomisi çöp, üstüne de 18 ve üstü çalışabilir kanunu var. İnternetten para kazanamam, pek anlamam bu işlerden. Nerede çalışabilirim? Ailemin bütün ihtiyaçlarını karşılayamam tabii ama el atmak istiyorum.

Ben size bir şey söyleyeyim. Ben 600 TL bütçe ile kendi işimi yapıp 3000 lira kadar para kazanmıştım istersen nasıl yaptığımı anlatayım.

Yeni aldı hocam.
E tamam benim babam da öğretmen ve 20 bin liralık arabası var. Borçla alıyor memurlar tek gelirleri maaşları ise. 300 binlik arabası olan öğretmenler 2 yıl önce 100 bin liraya almış olabilir mesela.

E tamam benim babam da öğretmen ve 20 bin liralık arabası var. Borçla alıyor memurlar tek gelirleri maaşları ise. 300 binlik arabası olan öğretmenler 2 yıl önce 100 bin liraya almış olabilir mesela.
İşte bazı insanlar parayı iyi kullanıyorlar.

Nasıl yaptınız?

Şöyle ki internette gece tavana yıldız yansıtan lambalar var 20 liradan 30 tane aldım bir de şeffaf kağıt aldım kişiye özel hale getirip lambaları 50'den sattım bunu sürekli geliştirerek yaptım.
Şöyle ki internette gece tavana yıldız yansıtan lambalar var 20 liradan 30 tane aldım bir de şeffaf kağıt aldım kişiye özel hale getirip lambaları 50'den sattım bunu sürekli geliştirerek yaptım.
Ve 16 yaşındayım.

Yapabileceğim bir iş lazım ve 14 yaşımdayım. Ülkenin ekonomisi çöktü zaten. Annem bozuk telefonla idare ediyor, abim yeni telefon, ben bilgisayar ve babam da araba istiyor. Yanlış anlamayın, sınıf ayırmıyorum ama adamlar apartman görevlisiler, bizim aileden çok daha iyi yaşam sürüyorlar. Ülkenin ekonomisi çöp, üstüne de 18 ve üstü çalışabilir kanunu var. İnternetten para kazanamam, pek anlamam bu işlerden. Nerede çalışabilirim? Ailemin bütün ihtiyaçlarını karşılayamam tabii ama el atmak istiyorum.

Bazı kişiler bilmiyordur borsa oynayarak para kazanılabilir. 18 yaşının üstünde olmak zorundasın. Ablam 100$ ile başladı borsa oynamaya şu ana kadar 450$ kazanmıştır bazen açgözlülüğünden kaybediyor ama yine de 400$ iyi para kaybetme imkanın yüksek kazanma ihtimalinde risk yönetiminin bilinmesi gerek ve grafik okunulması gerek. Bu senin için geçerli değildir 18 yaş üstü olanlardır bazıları para kazanmak için bu konuya bakmış olabilir o yüzden yazıyorum.

Helal olsun. Nereden sattın bir görseli var mı yaptıklarının merak ettim.
İnstagramdan sattım. Baya oldu bulabilirsem atarım.
Helal olsun. Nereden sattın bir görseli var mı yaptıklarının merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu benim videom değil ama tıpatıp aynısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı