Nasıl sevgili yaparım?

321147

Hectopat
Makaleler
6
Hiç yapmadım nasıl yapılacak bilmiyorum. 8/10 tipimin olduğunu düşünüyorum. Çevremdeki insanlar beni beğeniyor. Maddi durumum iyi. Beynim her türlü şeye basıyor ama sevgili yapma işine basmıyor. Ders notlarım mükemmel. Öz güven yerlerde. Sevdiğime karşı eli bol davranırım. Sevmediğim parasını sömürürüm. Cüzdanmda 300 dolarım var. Pasaport çıkarttırdım. Bu yaz yurt dışına gitmeyi düşünüyorum. Hiçbir kıza karşı konuşma cesaretine girişmedim. Fitness'e başlayacağım. İşinin ehli olan birisi yardımcı olursa sevinirim. 14 yaşındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi pek tecrübeli olmayan biri olarak söylüyorum yanlışım olabilir. Önce arkadaş ol sonra yakınlaş sonrası gelir heralde.

Çete erkek dolu. 36 kişilik reisi benim. 9, 10, 11, 12 herkes var.
Kız yoksa işe yaramaz. Yani bazı kızlar bak bu çete lideri diye bi yakınlaşmaya çalışabilir ama bence asıl sevgi direkt kendiniz sayesinde olan sevgidir.

Bu yaşta ne için sevgili yapacaksınız anlamadım. Eğer deneyimlemek için yapacaksanız kimsenin duyguları ile oynamayın. Size tavsiyem bu işe hiç bulaşmayın, hem etrafınızdan hiç görmüyor musunuz yüzde kaç oranla mutlu sonla bitiyor?

Geri
Yukarı