Nasıl sevgili yaparım?

Bir şeyler yapıyoruz işte hocalarım. En son müdür yardımcısının anahtarını çalıp sınıfın telefonlarını kaçırmıştım.

Lise öyle bir yerdirki 4 senede sevgili bulurusun. Davranışlarına vs. dikkat etmeye bak, bakımına özen göster, okuldaki etkinliklere katıl, futbol takımı vs. varsa zaten direkt oralara katılmaya çalış. Benim arkadaşım lisedeyken aynı sene içinde sevgilisini ne ara yapıp lise sonunda nişan yaptılar şaşımıştık.

Lise öyle bir yerdirki 4 senede sevgili bulurusun. Davranışlarına vs. dikkat etmeye bak, bakımına özen göster, okuldaki etkinliklere katıl, futbol takımı vs. varsa zaten direkt oralara katılmaya çalış. Benim arkadaşım lisedeyken aynı sene içinde sevgilisini ne ara yapıp lise sonunda nişan yaptılar şaşımıştık.

Hocam afedersiniz, arkadaşınız tecrübeliymiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha fazla kızla konuşarak... Bunun başka çözüm yöntemi yok dostum 😂 Ben işimin ehliyim dostum ayrıca aynı jenerasyondanız bana istediğini sorabilirsin, sen ve diğer kullanıcılar.

Şimdi pek tecrübeli olmayan biri olarak söylüyorum yanlışım olabilir. Önce arkadaş ol sonra yakınlaş sonrası gelir heralde.
Kızdan friendzone yiyince gelen pişmanlık hissi 😂

Bu yaşta ne için sevgili yapacaksınız anlamadım. Eğer deneyimlemek için yapacaksanız kimsenin duyguları ile oynamayın. Size tavsiyem bu işe hiç bulaşmayın, hem etrafınızdan hiç görmüyor musunuz yüzde kaç oranla mutlu sonla bitiyor?
Ya sen anlatıyorsun? Tabii ki deneyimin peşindeyiz bundan 10-15 sene sonra biz ne yapacağız? Geleceği de düşünmek gerekiyor ahahaha. Kızlar da zamanında bizim duygularımızla oynadı bizim de onlarınkiyle oynamamızda hiçbir problem yok. Benimde siz yaşıtlarıma tavsiyem bu işlere bulaşın yaşayabildiğinizi yaşayın.

Son düzenleme:
Ya sen anlatıyorsun? Tabii ki deneyimin peşindeyiz bundan 10-15 sene sonra biz ne yapacağız? Geleceği de düşünmek gerekiyor ahahaha. Kızlar da zamanında bizim duygularımızla oynadı bizim de onlarınkiyle oynamamızda hiçbir problem yok. Benimde siz yaşıtlarıma tavsiyem bu işlere bulaşın yaşayabildiğinizi yaşayın.
Hocam siz bir insanın duygularıyla oynamayı deneyim ve tecrübe olarak algılıyorsanız uzak durun daha iyisi. "Onlar yapıyor biz de yapalım." mantığı nasıl bir mantıktır? Size zarar veren yüzünden onunla alakası olmayan birine zarar vermek size ne kazandırıyor?

Geri
Yukarı