Nasıl tekrardan bilgisayar oyunlarına bağımlı olunabilir?

MortalAnqelll

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam,

Uzun süredir bilgisayar oyunu oynayamıyorum. Nedenini bilmiyorum sistemim imzada yazıyor çıkar her oyunu kaldırıyor en son olarak RDR2'yi bitirdim sonra da başka oyun oynamadım. İlk başlarda sandalyeden dolayı bilgisayara oturmak istemiyordum(mutfak sandalyesi) canımı acıtıyordu diye oynamıyordum ama şimdi oyuncu koltuğu da aldım ama yine de bilgisayarda hiçbir oyun oynamıyorum, içimden gelmiyor ama oynamak istiyorum. Tekrardan oyun oynama isteği nasıl gelir? Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam akılı online oyun bulun muhtemelen sorun gidecektir.

Hasta: Bilgisayar Oyunu Sevdalısı

Reçete:

Dozaj:
  • Günde en az 3 kez heyecanlı bir oyun oturumunda zaman geçirin, rekabetçi modlarda performansınıza bağlı olarak arttırılabilir.
  • Bilgisayar oyunlarından oluşan haftada bir "maraton" seansıyla, yeni oyunları keşfetme dozunu artırın.
Yan Etkiler:
  • Ani kahkahalara sebep olabilecek eğlenceli oyun anları.
  • Oyunlara karşı artan ilgi ve başarı duyguları.
  • Olumlu enerji artışı ve çevrimiçi arkadaşlıklarla sosyal etkileşimde iyileşme.
Kullanım Talimatları:
  • Günde bir kez, favori oyununuzda yeni bir maceraya atılın ve zorlukları aşarak kendinizi geliştirin.
  • Oyun içinde rol yapma ve karakterinizi geliştirme için zaman ayırın.
  • Yeni oyunları keşfetmek ve topluluk etkinliklerine katılmak için düzenli olarak oyun dünyasını keşfedin.

Bu soru aynen "Nasıl tekrar mutlu olabilirim?"e benziyor. Mutluluğu kovalayan insanlar genellikle mutluluğa ulaşamazlar, bu da benzer. Belki oyunlarda ister istemez hep aynı şey olacağını tahmin ettiğiniz için sıkıcı olabilir.

Adam akılı Online oyun bulun muhtemelen sorun gidecektir.

Adam direk reçete yazmış bu nedir be.😳

Aynısı bende de oluyor eski püskü sisteminde her oyunu kasarak oynadığımda aşırı keyif alıyordum ancak şimdi 0 hiçbir şey kalmadı.

Şimdi şöyle, benim APU ile senin sitemi değiş tokuş edelim bence süresiz, çok keyifli oyun oynayamayacağından çok özlersin.

Geri
Yukarı