Nasıl yakışıklı olunur?

Yakışıklı olmadığım için hiç kızlara açılamadım. Benimle takılan kızlar genellikle güvenilir biri ve komik olduğum için benimle takılıyor. Annem babam dışında kimse beni yakışıklı bulmuyor.
Benim küçümsemek gibi olmasın tipsiz bir arkadaşım vardı ağzı laf yaptığı için konuşmadığı kız yoktu.

Özgüvensiz olmamın sebebi de yakışıklı olmamam. Çünkü çirkin erkekler ne zaman birine açılsa reddediliyor.
Bence narsist bir insan olmaya çalışın. Ağır kilo problemi olan bir arkadaşım, çıtı pıtı, sinir bozucu bir kıza açılmıştı, kızda reddetmemişti. Ek olarak sivilceleriniz mi var, kilolu musunuz, yoksa sadece saç tarzınız mı size öyle hissettiriyor?

Yakışıklı olmadığım için hiç kızlara açılamadım. Benimle takılan kızlar genellikle güvenilir biri ve komik olduğum için benimle takılıyor. Annem babam dışında kimse beni yakışıklı bulmuyor.

Dostum öncelikle ağzın laf yapacak diyenler boş yapıyor ağzım çok iyi laf yapar ama 1 sevgilim bile olmadı iş ciddiye binince kaçıyorlar sebebi basit çirkinim bu kadar basit zamanla yaşınız küçükse büyüyünce değişebilirsiniz bende böyle kendimi teselli ediyorum.

Bence narsist bir insan olmaya çalışın. Ağır kilo problemi olan bir arkadaşım, çıtı pıtı, sinir bozucu bir kıza açılmıştı, kızda reddetmemişti. Ek olarak sivilceleriniz mi var, kilolu musunuz, yoksa sadece saç tarzınız mı size öyle hissettiriyor?
Kiloluyum ama boyuma göre normal bir kilo zaten fit bir vücudum var. Sivilcelerim yok ergenliği geçeli çok oldu. Saçımı çok sevmiyorum şekle girmiyor. Yüz tipim hoşuma gitmiyor.

Yoktan var etme yeteneğin yoksa unut. Ama yakışıklı değilsin diye de hayata küsülmez. Tarz sahibi olmak daha anlamlıdır.
Yakışıklıdan çok tarz sahibi olmak daha ön planda olmalıdır.

Mesela güzel kızlar ilgi mi çekmez. Piercing takan, kısa saçlı psikopat kızlara bayılırım. Çünkü çok havalılar.

Geri
Yukarı