Nasıl Yakışıklı Olunur?

Benim gen ailesi komple kel, ben de öyle olacağım büyük ihtimal. Kel olmamak büyük ayrıcalık. Nasıl bir gene sahipsek artik korkuyorum ki bizim gen havuzundaki kadınlarda kel olsun.😂

Dişlerin beyaz ve düzgün olsun saçlarına da hafif şekil ver gerekirse şık giyin ve taktığın aksesuarlara özen göster doğuştan gelmeyen kısımı için yapabileceklerin bunlar ve bunları yapıp da yakışıklı olmayacağını zannetmiyorum.

Tıpta teklonoji baya gelişti. Erkekleri kadın bile yapabiliyorlar. Seni neden yakışıklı yapmasınlar? Biraz estetik biraz makyajla senden yakışıklısı olmaz.

Özellikle Japon erkekler makyaja çok meraklı Youtube'de videolarindan gecilmiyor.

Yine mükemmel troll bir konu :) Başlık daha efsane nasıl yakışıklı olunur ? :)

Yakışıklı/çirkin gibi kavramlar çok yanlış. Bu soruyu sorduğuna göre yaşın daha çok ufak. Bakımlı/bakımsız terimlerini kullanın. Görünüş için insanları sınıflandırmayın.

Özellikle Japon erkekler makyaja çok meraklılar. Youtube'da videolarından geçilmiyor.
Japonlar yapıyor mu bilmiyorum ama Koreli erkekler (!) kendilerini aşmışlar.
FB_IMG_1544436243438.jpg

Çok takılmamak lazım bu tarz şeylere. Kendinizi nasıl gördüğünüz önemli. Güzellik göreceli bir kavramdır. Kimine göre yakışıklı olursun, kimine göre çirkin. :)

Olamadığım için "Nasıl yakışıklı olunur?" diye konu açtım zaten.
Kızlarla arkadaş olmak için yakışıklı olmak diye bir kural yok. Çok saçma bir düşünceye sahipsin. Psikolojik yardım almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı