Nasılsınız?

Erkek kardeşim (öz kardeşim) hariç kimseyle konuşmayacağım buradakilerle. Nefret ettim. İyice soğudum. Gerçekten insanı diri diri mezara sokarsınız. Ki bunu da başardınız.

Kimseye saygısızlık yapmadım lakin bana iyi saygısızlık yaptılar.

Erkek kardeşim (öz kardeşim) hariç kimseyle konuşmayacağım buradakilerle. Nefret ettim. İyice soğudum. Gerçekten insanı diri diri mezara sokarsınız. Ki bunu da başardınız.

Ortada abartılacak bir şey yok gerçekten. Yanlış anlaşılmadan ibaret. Bunu yapmana hiç gerek yoktu. Özür dilerim herkesin adına. Burada sana yazıp durmak benim hatam.

Kimseye saygısızlık yapmadım lakin bana iyi saygısızlık yaptılar.

Kim size saygısızlık yaptı hala daha onu anlamadım. Ben mi bir hata yaptım?

Durduk yere tanımadığım birisi olsa bile aramı bozmayı becerdim ne diyeyim ben kendime.

Dostum iyi ki barışmak istedim. Her şey üst üste nasıl geldi ah..

@444065, kim sana laf söylüyor ki? Kendi kendine sinirlendin birden. Benim suçumu açıklarsan sevinirim gerçekten. Forum yüzünden herkesi mi sileceksin yani? Sakin olmayı öğrenmen gerek.

Ayrıca sanal olduğu için kimseleri takmana gerek yok. Üzülüyorum.

Dostum iyi ki barışmak istedim. Her şey üst üste nasıl geldi ah..

@444065, kim sana laf söylüyor ki? Kendi kendine sinirlendin birden. Benim suçumu açıklarsan sevinirim gerçekten. Forum yüzünden herkesi mi sileceksin yani? Sakin olmayı öğrenmen gerek.
Ben karışmıyorum. Bir yangın çıktığında bütün evi sarar...

Seni rahatsız eden kişiler var ise göz ardı edebilirsin örneğin benden başlayarak.
Kendimden utandım yeter bu nedir ya.
Ben de kendime kızıyorum.

Geri
Yukarı