Nasılsınız?

Neye sebep olmuşum? Mesaj yazmayacağını dile getiren sensin. Bende dedim ki, tamam yazma. Bunda ne sorun var? Saygı çerçevesi adı altında bu konuşma gerçekleşti.
Ne düşünürsen o başa gelir. Güzel şeyler düşün. Mutlu olmak senin de elinde... Buraya iyiyim de yazabilirdin.

Ya bak milyon defa söyledim sana. Müsait olmadığım için yazamıyorum. Ölsem de bile bile yazmamazlık yapmazdım sana. Yanlış anladığın için dünden beri tadım yok. Çaresizlik beni öldürdü.

Ne yapalım aynı. Bayır aşağı sallanıyoruz.

Ya bak milyon defa söyledim sana. Müsait olmadığım için yazamıyorum. Ölsem de bile bile yazmamazlık yapmazdım sana. Yanlış anladığın için dünden beri tadım yok. Çaresizlik beni öldürdü.
İstediğini yapabilirsin, ben sana karışamam. Çaresizlik neden? Stresten uzak dur, spora başla, beslenmene, uykuna dikkat et. Bol su iç. Kendini yiyip bitirip hasta olmanı istemem. İyiyim dediğin zaman ben de mutlu olurum.

İstediğini yapabilirsin, ben sana karışamam. Çaresizlik neden? Stresten uzak dur, spora başla, beslenmene, uykuna dikkat et. Bol su iç. Kendini yiyip bitirip hasta olmanı istemem. İyiyim dediğin zaman ben de mutlu olurum.

Şunu yapmayı bırak artık, keyfimden yapmadım dedikçe hala.. Hasta olmamı istemiyorsan düzgün davranabilirdin. Bu arada hala seni seviyorum.

Kötü, bu yıl 10. sınıfa geçtim ve yeni bir okula geçtiğim için kimseyi tanımıyor sayılırım, ufak ufak kaynaşmaya başladım fakat çekemeyen 1-2 kişi atar falan yapıyor, kenara çekip soytarılık yapma falan diyor (Üstelik bu bir kız ve benden ufak bir şey.) neyse onu geçtim. Sınıfta 2 tane güzel kız var, birisiyle konuşmak istiyorum fakat aşırı utanıyorum, işte asıl konu bu. Ne yapacağım ben? Nasıl konuşacağım? Ya kekelersem, kime sorsam "Çekinme oğlum konuş yoksa başkası kapar diyor." kızın sevgilisi var mı bilmiyorum, kızın adını bile bilmiyorum. Gidip yanına konuşmak istiyorum fakat genelde çok az zaman arkadaşları yanında olmuyor ve tek başına olsa bile sınıfta oluyor ve sınıf tamamen dolu oluyor. Off çok tatlı kız mini boy böyle aşırı tatlııııııı!.

Şunu yapmayı bırak artık, keyfimden yapmadım dedikçe hala.. Hasta olmamı istemiyorsan düzgün davranabilirdin. Bu arada hala seni seviyorum.
Hasta olmanı neden isteyeyim 🤣 Bu kadar vicdansız değilim. Kimsenin kötü olmasını asla istemem. Bilakis herkesin iyiyim yazmasını isterdim. Lakin bu mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı