Nasılsınız?

Ekonomik sıkıntılar üniversiteye gidemedim zaten 1 yıl mezun kalmıştım. Üstüne askerlikte geldi ne yapacağımı bilmiyorum ailemde çok kızıyor kararsız herifin tekisin diye haklılar da ne yapacağımı bilmiyorum.

Neden, ölmek istiyorsun? Yaşamalısın.
Beni de kendin gibi sürüklüyorsun. Bundan vazgeç... Üzüyorsun.

Yahu her gelen insanlar hakkındaki düşüncelerime bir darbe vuruyor. Ya söylesenize ne yapayım ben artık? Aynı şeyleri sorup durma bana. Neden olduğunu da gayet iyi biliyorsun. Bırak ya gerçekten yalnız ölmek bana müstahak. Öğrendim ki giden geri gelmiyormuş.

Yahu her gelen insanlar hakkındaki düşüncelerime bir darbe vuruyor. Ya söylesenize ne yapayım ben artık? Aynı şeyleri sorup durma bana. Neden olduğunu da gayet iyi biliyorsun. Bırak ya gerçekten yalnız ölmek bana müstahak. Öğrendim ki giden geri gelmiyormuş.

Boş ver hayat devam ediyor. Üzme kendini kimse kimsenin ipinde değil hani.

Boş ver hayat devam ediyor. Üzme kendini kimse kimsenin ipinde değil hani.

Yaşamaya istek bırakmadılar ki hocam. Her şeyimi elimden aldılar. Sonra da iyi ol diyorlar, ne yapayım ki ben şimdi? Gerçekten haklısınız.

@444065, gördüğün gibi oluyor bak. Keşke birazcık anlayış gösterseydin bana. Böyle olmazdık değil mi? Durumumu bile bile..

Yaşamaya istek bırakmadılar ki hocam. Her şeyimi elimden aldılar. Sonra da iyi ol diyorlar, ne yapayım ki ben şimdi? Gerçekten haklısınız.
Bundan sonra sana asla karışmıyorum. İstediğini yapabilirsin. Tavsiyelerimi dikkate almak veya almamak... Konuşmak istemiyorsan zorla benimle konuş diyemem. Bu yanlış olur.

Geri
Yukarı