Nasılsınız?

@444065, yo değilim. Neden küs olayım?
Görünen köy kılavuz istemez. İyi geceler bayım.
3f74e1e7322ae3d4e6b7c15b1422d54a.jpeg

Ne diyeyim hocam 2 yıldır her an her koşulda yanında olduğum ve bir o kadar değer verip sevdiğim kız tam bugün ona yetemediğimi ve benzetme yaparak son kullanma tarihi geçmiş bir insan olduğumu söyledi. Ben de onun ağırlığını yaşıyorum.

Herkesin acısı kendine ağırdır. Ateş düştüğü yeri yakar.
Ben 5 senelik sevgilimi, evleneceğim dediğim insanı başka ellerde gördüm ayrıldıktan 1 sene sonra.
Sonra başkasını tanıdım, sevdim, aşık oldum.
Yeri doluyor. Bazen fazlası bile oluyor..
1,5 ay önce annemi kaybettim. Ellerimle gömdüm. Hayatımda ağlamadığım kadar ağladım.
İnsanın göz yaşı bitiyormuş onu öğrendim. Gerçekten akmıyormuş yaş. İçten ağlıyormuşsun hep.
Yani demem o ki; keşke hep terketselerdi beni. Keşke son kullanma tarihi geçmiş bir ürün gibi kenara atsalardı, keşke tuvalet kağıdı muamelesi yapsalardı da annem hayatta olsaydı. Yine mahcup mahcup uyuyor musun oğlum yazsaydı. Yine hoş geldin oğlum deseydi. Yine özleseydi, yine sarılsaydı.
Şu saatten sonra hayatımı mahvedebilecek bir kadın yok.
Belki bir gün evlenirsem kızım mahvedebilir, ki umarım öyle bir durum yaşamam.
İşin özü sözü; Konuşmamın en başında dediğim gibi; herkesin acısı kendine ağırdır.
Keşke derdim senin derdin gibi olsaydı da 1 günde 15 yıl büyümeseydim.

Herkesin acısı kendine ağırdır. Ateş düştüğü yeri yakar.
Ben 5 senelik sevgilimi, evleneceğim dediğim insanı başka ellerde gördüm ayrıldıktan 1 sene sonra.
Sonra başkasını tanıdım, sevdim, aşık oldum.
Yeri doluyor. Bazen fazlası bile oluyor.
1,5 ay önce annemi kaybettim. Ellerimle gömdüm. Hayatımda ağlamadığım kadar ağladım.
İnsanın göz yaşı bitiyormuş onu öğrendim. Gerçekten akmıyormuş yaş. İçten ağlıyormuşsun hep.
Yani demem o ki; keşke hep terketselerdi beni. Keşke son kullanma tarihi geçmiş bir ürün gibi kenara atsalardı, keşke tuvalet kağıdı muamelesi yapsalardı da annem hayatta olsaydı. Yine mahcup mahcup uyuyor musun oğlum yazsaydı. Yine hoş geldin oğlum deseydi. Yine özleseydi, yine sarılsaydı.
Şu saatten sonra hayatımı mahvedebilecek bir kadın yok.
Belki bir gün evlenirsem kızım mahvedebilir, ki umarım öyle bir durum yaşamam.
İşin özü sözü; konuşmamın en başında dediğim gibi; herkesin acısı kendine ağırdır.
Keşke derdim senin derdin gibi olsaydı da 1 günde 15 yıl büyümeseydim.

Başın sağ olsun:(

23:57, 18/10/2022

Alien 3'e ve resurrection'a saydırdım. Tam 30 dakika boyunca resurrection'ın rezilliğine sövdüm. Pişman değilim. Çok kötü film ya.

Geri
Yukarı