Nasılsınız?

İyiyim hocam, sorduğunuz için teşekkürler. Günlerin birbirini tekrarlıyor gibi olması dışında bir sorun yok. Siz nasılsınız?
Cidden öyle ve her günüm boş geçiyor. İyiyim teşekkürler. İlgili olduğum konular açılsa daha da iyi olacağım 😶‍🌫️ Hedefe ulaşırım gibi, yarın 7 gün olacak 2.000 mesajdan bu yana.

Cidden öyle ve her günüm boş geçiyor. İyiyim teşekkürler. İlgili olduğum konular açılsa daha da iyi olacağım 😶‍🌫️ Hedefe ulaşırım gibi, yarın 7 gün olacak 2.000 mesajdan bu yana.
Okula git, eve gel ders çalış sonra uyku, her gün aynı rutinde geçiyor. Şimdiden hayırlı olsun diyeyim 3000 mesaj için, 2 güne olursunuz herhalde. Ben 4 ayda 2000 mesaj zor attım :D

Okula git, eve gel ders çalış sonra uyku, her gün aynı rutinde geçiyor. Şimdiden hayırlı olsun diyeyim 3000 mesaj için, 2 güne olursunuz herhalde. Ben 4 ayda 2000 mesaj zor attım :D
Hocam valla değişiyor. Bazı günler yorgunluktan hiç bilgisayarı, telefonu açasım bile gelmiyor. 2.000 mesaj yaptığımın ertesi günü yaklaşık 280 mesaj ekledim, sonraki günü maksimum 150 mesaj eklemişimdir. Sanırım okullar da olduğu için benim takip ettiğim kategoriler biraz sakinleşti 😃

Hastayım, midem aşırı bulanıyor, burnum tıkalı ve bunlar varken okula ve spora gidiyorum. Gram ders çalışma ve okula gitme isteğim yok, tamamen saldım her şeyi her gün aynı şeyin tekrarını yaşıyorum. Yani hiç iyi değilim, Sen nasılsın?
Vay be bildirimden geldim üstünden biraz zaman geçse de şu an çok iyiyim :D Okulu açığa aldım, hiçbir sağlık sorunum yok. Spor çok iyi gidiyor kolumu 4 ay içinde 27 28 den 34 35 e çıkardım. Ama hayatım yine maraton sıkıyor tabii bu da.

@569801, hocam herkes aynı değil sonuçta. Birisi çıkar, hayatınız çok iyi olur ve dertlerinizden kurtulursunuz. İnsan bir şeye bağlı olunca durum böyle oluyor.
Yarın bunlardan tekini hocaya şikayet edeceğim, adam gibi konuştum ama kız tınlamıyor bile. ;
Kız bildiğin beni bakışlarıyla psikolojik olarak rahatsız ediyor arkadaş.

5F79E869-A2D0-48BA-A9DF-881775FDDEA8.jpeg

Diyalizdeyim. Böbreklerinize iyi bakın.

Geri
Yukarı