nasoh Uzantılı Fidye Virüsü

Dosyaları kurtarmak değilse amacınız geri yükleme yapmayın kurtarmaksa da yapmayın. İş daha da sarp bir hale gelebilir.

Dosyaları kurtarmak mı istiyorsunuz yoksa virüsü temizlemek mi?
Format atocam İSO dosyasına şifre koymasın yeter

@Eyüp Ensar Horuz
O halde temiz önyükleme yapın, zamanlanmış görevleri temizleyin ve Rkill ile inaktif edin. Bu şekilde ISO yazdırmayı deneyin. Zararlı yazılım sistemden temizlenmeyecek fakat aktif olmadığı için ISO dosyasını şifreleyemeyecek dediğim gibi yaparsanız.

Zaten format atacağınız için temizlemekle uğraştırmıyorum.

@Eyüp Ensar Horuz
O halde temiz önyükleme yapın, zamanlanmış görevleri temizleyin ve Rkill ile inaktif edin. Bu şekilde ISO yazdırmayı deneyin. Zararlı yazılım sistemden temizlenmeyecek fakat aktif olmadığı için ISO dosyasını şifreleyemeyecek dediğim gibi yaparsanız.

Zaten format atacağınız için temizlemekle uğraştırmıyorum.
Pc yi kapatırken şifre koyuyordu kapatmadan isoyu yazdırmayı başardım, az sonra format atacağım sizce format sonrası sıkıntı olur mu?

MBAM ile sistemi taratın. İmajı o şekilde indirebilirsiniz hala indiremediyseniz. Formatı temiz kurulum ile yapabilirsiniz.
Şu anda bir hata daha var isoyu yazmadan önce Windows 7 iskdu gayet iyi çalışıyordu Windows 10 İSO yazdırdım taktığım anda pc donuyor açılışta biosa bile giremiyorum usb takılıyken

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı