Nays kart kullanılır mı?

Salih7158

Decipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Kaç yıldır İninal kullanıyordum. Para kesmesinden bıktım. Papara geçecektim fakat kartın gelmesi uzun sürüyormuş. Nays'ta sanırsam fiziksel kart yok. İndirimleri nasıldır? Para kesiyor mu? Önerir misiniz? Veya hangi kartı önerirsiniz? Detaylı bilgilendirirseniz iyi olur.

Kaç yıldır ininal kullanıyordum. Para kesmesinden bıktım. Papara geçecektim fakat kartın gelmesi uzun sürüyormuş. Nays'ta sanırsam fiziksel kart yok. İndirimleri nasıldır? Para kesiyor mu? Önerir misiniz? Veya hangi kartı önerirsiniz? Detaylı bilgilendirirseniz iyi olur.

Papara artık veli izni istiyor, eğer 18 yaşından küçükseniz ailenizden birine Papara açıp Black kart isteyip hesabı sözleşmeli yaparsanız sizde sözleşmeli hesaba geçmiş oluyorsunuz, biraz zahmetli ayrıca agtye verilirse geçmiş olsun, 1 yıldır alamadım kartı güç bela 4.kartı çıkarttım 12 gün önce teslim edilmesi gerekiyordu hâlâ daha gelmedi, alternatif olarak Tosla ve Nays kullanabilirsin.

Papara artık veli izni istiyor, eğer 18 yaşından küçükseniz ailenizden birine Papara açıp Black kart isteyip hesabı sözleşmeli yaparsanız sizde sözleşmeli hesaba geçmiş oluyorsunuz, biraz zahmetli ayrıca agtye verilirse geçmiş olsun, 1 yıldır alamadım kartı güç bela 4.kartı çıkarttım 12 gün önce teslim edilmesi gerekiyordu hâlâ daha gelmedi, alternatif olarak Tosla ve Nays kullanabilirsin.
Agt ne demek?

Naysta para kesmesi söz konusu değil.Birçok kampanyası var ve gayet kullanışlı.Kampanya detaylarına kendin ulaşabilirsin. Papara gibi anında cashback vermiyor ama aynı gün veya bir sonraki gün geliyor. İçindeki parayı çekmek için atm kullanabiliyorsun karekodla sanırım. Ama banka hesabına çekmek istiyorsan direkt veya arkadaşına , ailene para göndereceksen iş bankası hesabın olması gerekiyor.Olmayınca kullanımı bir nebze kısıtlıyor. Para yüklemek için adet limiti ve miktar limiti oluyor. Bunlar çok küçük limitler değil ama. İş bankası hesabın olmasada gayet güzel kullanabiliyorsun. İş bankası hesabı açarsan eğer nays üzerinden şuan 100 tl hediye para veriyor sanırım. Ben 50 almıştım açtığım zaman. Bir de 50 tl ve üzeri alışveriş yaparsan veya 350 tl ve üzeri yükleme yaparsan kazı kazan hakkı veriyor. Haftada en fazla 4 kez elde edebiliyorsun bu hakkı. İçindende bazen 3 tl bazen 5 tl çıkıyor , şanslıysan 10 tl veya 25 tl de çıkabilir.
Posta temassız ödeme veya karekodla ödeme yapılabiliyor sanırım , bunu hiç kullanmadım genelde online da kullanıyorum naysı. Genel olarak öneririm kullanmanı. Para kesmediği gibi üstüne bir de kampanyaları genel olarak hep kullandığımız şeyler olduğu için gayet kullanışlı bir uygulama.Tavsiye ederim.

Bu tip sanal bankacılık işlemlerinde en sağlamı bence enpara onu neden denemek istemiyorsunuz? Sonuçta o da hiçbir masraf almıyor ve arkasında gerçek bir banka var.
Nays da İş Bankası'na ait.

Bu tip sanal bankacılık işlemlerinde en sağlamı bence enpara onu neden denemek istemiyorsunuz? Sonuçta o da hiçbir masraf almıyor ve arkasında gerçek bir banka var.
Enpara kullanmak için bankanın müşterisi olmak zorunda mıyız ? Sadece enparayı kullanabiliryor muyum ?

Geri
Yukarı