Nays kart kullanılır mı?

Kaç yıldır ininal kullanıyordum. Para kesmesinden bıktım. Papara geçecektim fakat kartın gelmesi uzun sürüyormuş. Nays'ta sanırsam fiziksel kart yok. İndirimleri nasıldır? Para kesiyor mu? Önerir misiniz? Veya hangi kartı önerirsiniz? Detaylı bilgilendirirseniz iyi olur.

Tosla daha iyidir öneririm.

Nays'ın arkasında da İş Bankası var hocam.

Tosla, Ininal'den mi daha iyi Nays'dan mı anlayamadım. İninal ise doğru ama Nays ise yanlış.

İninaldan daha iyi tabii ki de Nays kullandım ama arayüzü falan hoşuma gitmedi Tosla devam.

Nays'ta para kesmesi söz konusu değil. Birçok kampanyası var ve gayet kullanışlı. Kampanya detaylarına kendin ulaşabilirsin. Papara gibi anında cashback vermiyor ama aynı gün veya bir sonraki gün geliyor. İçindeki parayı çekmek için ATM kullanabiliyorsun karekodla sanırım. Ama banka hesabına çekmek istiyorsan direkt veya arkadaşına, ailene para göndereceksen İş Bankası hesabın olması gerekiyor. Olmayınca kullanımı bir nebze kısıtlıyor. Para yüklemek için adet limiti ve miktar limiti oluyor. Bunlar çok küçük limitler değil ama. İş Bankası hesabın olmasa da gayet güzel kullanabiliyorsun. İş Bankası hesabı açarsan eğer Nays üzerinden şu an 100 TL hediye para veriyor sanırım. Ben 50 almıştım açtığım zaman. Bir de 50 TL ve üzeri alışveriş yaparsan veya 350 TL ve üzeri yükleme yaparsan kazı kazan hakkı veriyor. Haftada en fazla 4 kez elde edebiliyorsun bu hakkı. İçindende bazen 3 TL bazen 5 TL çıkıyor, şanslıysan 10 TL veya 25 TL de çıkabilir.
Posta temassız ödeme veya karekodla ödeme yapılabiliyor sanırım, bunu hiç kullanmadım genelde Online da kullanıyorum Nays'ı. Genel olarak öneririm kullanmanı. Para kesmediği gibi üstüne bir de kampanyaları genel olarak hep kullandığımız şeyler olduğu için gayet kullanışlı bir uygulama. Tavsiye ederim.

Nays da İş Bankası'na ait.

Çok teşekkürler. Papara olmazsa Nays'a geçeceğim.

Nays denemedim ama güvenli ve güzel gibi duruyor. Fakat telefonu olmayan kişiler için fiyasko bir uygulama. Kartı yokmuş. Kartının çıkması lazım. Tosla aylık 1 ila 2 TL üyelik ücreti almaya başladı. Hadi hayırlısı. Ama yine de Tosla öneririm.

Tosla para kesmeye başlayınca onu da kullanmıyorum artık. Ya Papara'ya ya da Nays'a yöneleceğiz.

2 yıldır Papara kullanıyorum 10-20TL cashback im yoktur pek kazandırmıyor ama Nays sayesinde 3 4 ayda 500TL'den fazla cashback kazandım mükemmel mükemmel en iyisi en iyisi harika harika.
Öneriniz için teşekkürler. Geçeceğim o zaman karta.

Son düzenleme:
Tosla para kesmeye başlayınca onu da kullanmıyorum artık. Ya Papara'ya ya da Nays'a yöneleceğiz.
Papara kötüleşti. Veli onayıymış cart curtmuş... Tosla ya da Nays desek daha iyi. Zaten Tosla kampanyalarından dolayı aylık ücreti alıyorsun zaten. Bir oyun alıyorsun Steam'den, üyelik ücretin iade edildi resmen. Ücretten fazla para veriyor kampanyalar.

Nays'in arkasında gerçek bir banka yok mu?

Türkiye İş Bankası var diye biliyorum.

Papara kötüleşti. Veli onayıymış cart curtmuş... Tosla'ya da Nays desek daha iyi. Zaten Tosla kampanyalarından dolayı aylık ücreti alıyorsun zaten. Bir oyun alıyorsun Steam'den, üyelik ücretin iade edildi resmen. Ücretten fazla para veriyor kampanyalar.

İleride parada kesebilir artık bu Papara cidden.

Çok teşekkürler. Papara olmazsa Nays'a geçeceğim.

1687159435333.png
1687159519835.png
Üstelik Papara kullanırken hep pos temassız olsun istemiştim forumlarına yazmıştım geltiremediler temassız ödemeyi Nays'ta olması benim için onu vazgeçilmez yapıyor.
500TL değilmiş 481 TL imiş yanlış hatırlamışım ayrıca Papara da 10- 20 değil 60 kazandırmış ama hala Nays best king 😂

Üstelik Papara kullanırken hep pos temassız olsun istemiştim forumlarına yazmıştım geltiremediler temassız ödemeyi Nays'ta olması benim için onu vazgeçilmez yapıyor.
Gerçekten şaşırtıcı yaklaşık 500 TL kazanmışsınız. Teşekkürler. Nays'a geçeceğim.

Gerçekten şaşırtıcı yaklaşık 500 TL kazanmışsınız. Teşekkürler. Nays'a geçeceğim.

1500TL'ye fare almıştım Nays ile alsam 150 TL iade edecekti bir anlık mallığımla ödemeyi kayıtlı Akbank kart ile yaptım🥲. Benden daha çok kazananlar vardır siz de benden daha çok kazanabilirsiniz.

Geri
Yukarı