Nays kart kullanılır mı?

İninaldan daha iyi tabii ki de Nays kullandım ama arayüzü falan hoşuma gitmedi Tosla devam.
Ben de aktif olarak Tosla+Nays kullanıyorum ama Nays nasıl hoşuna gitmedi anlamadım. Kampanyalar | Nays Çok fazla kampanya var, kazı kazan var; kayıt olunca ve müşteri olunca bile para veriyor adamlar. Daha ne yapsınlar :D ? Nays' ın kötü yanı cashbacklerin geç yatması. Tosla da iyidir tabii ki, seviyorum. Kampanyalar - Tosla Kampanyaları da Nays kadar olmasa da yeterli, içlerinden en çok işime yarayan kampanya bu. Tosla' nın kötü yanları da aylık para kesmesi, cashbacklerin çekilememesi ve cashbackler kullanılmadığında yaklaşık 1 ay sonra iptal olması.

Ben de aktif olarak Tosla+Nays kullanıyorum ama Nays nasıl hoşuna gitmedi anlamadım. Kampanyalar | Nays Çok fazla kampanya var, kazı kazan var; kayıt olunca ve müşteri olunca bile para veriyor adamlar. Daha ne yapsınlar :D ? Nays' ın kötü yanı da cashbacklerin geç yatması. Tosla da iyidir tabii ki, seviyorum. Kampanyalar - Tosla Kampanyaları da Nays kadar olmasa da yeterli, içlerinden en çok işime yarayan kampanya bu. Tosla' nın kötü yanları da aylık para kesmesi, cashbacklerin çekilememesi ve cashbackler kullanılmadığında yaklaşık 1 ay sonra iptal olması.
Cidden şaşırdım. Çok güzel kampanyalar var. Hepside bana lazım :) Tosla biraz bozdu gibi ama.

Cidden şaşırdım. Çok güzel kampanyalar var. Hepside bana lazım :) Tosla biraz bozdu gibi ama.
Hocam, Nays hakkında soru soran herkese bu mesajımı atıyorum, çok yeterli mi bilemem ama en azından bilgi edinirsiniz.
İş Bankasına bağlı bir sanal kart. Fiziksel kartı yok. Çok fazla cashback imkanı var. Steam, Trendyol, Epic Games, Spotify vs.
Davet et 20 TL kazan, 350 TL harca ya da 50 TL yatır ve kazı kazan yap gibi şeyler de var. (Önceden 1 TL yatırdığında bile kazı kazan hakkı elde edebiliyordun, sonra bunu 50 TL yaptılar. Şimdi de 350. )Kazı Kazan' da max 50 TL, min 1 TL çıkarabiliyorsun. Ben 2 kere yaptım, birinde 5, birinde 1 TL çıktı. Nasıl 200 TL'ye Prime alacağına gelirsek; hesap açıyorsun ve Steam harcamanı Nays ile yapıyorsun. 3 gün içerisinde %20 cashback hesabına yatıyor. Yatmazsa müşteri hizmetlerine bağlanıp canlı sohbetten yardim istiyorsun. Spotify Premium aldığımda 2 gün içerisinde geldi. Epic Games' ten yaptığım 50 TL' lik harcama da 3-4 gün içerisinde geldi. Steam' den 3 harcama yaptım. 2' si 10 1 tanesi 50 TL' lik toplam 70 TL kadar. Onlar da o civarlarda yattı fakat 50 TL' lik harcamamın cashbacki hâlâ yatmadı. Müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturdum. Mailime "Hediye paranız zaten yatmış" diye bir mesaj geldi fakat yatmamıştı. Ben de bir daha uğraşmadım. 2 ay falan geçti üzerinden. Harcamam Steam Purchase olarak gözüküyordu. Nedense yaptığın harcama Steamgames.com olarak gözükmediği zaman cashback konusunda sıkıntı çıkıyor. Deprem olduktan 4 gün sonra yapmıştım 50 TL' lik harcamayı. Belki ondan dolayı sıkıntı çıkmış olabilir.
Burada tüm cashbackleri yazdım ama sonradan eklenilen veya çıkartılanlar olduğu için buradan, buradan ya da Nays uygulamasından tüm cashbacklere ulaşabilirsin.

Papara'yı gömüp Nays'ı övdükten sonra Papara destekten aramaya başladılar yolumu kesip dövmeseler bari.

1687170457626.png

Geri
Yukarı