NBA 2K21 Epic Games açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

berkegh

Zeptopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda paylaştım sorunu aynı sorun videoda 2K21'in yanındaki Rocket League'de de oluyor. İki oyunada giriş yapmaya çalıştığım her seferinde Launcher açılıyor gibi olup anında geri kapanıyor, hiçbir işlem gerçekleştirmiyor. Galiba DirectX'den kaynaklanıyor çünkü @Finisterre'ın dediği D3DX9_43.dll' silip tekrar yükleme olayını yapmadan önce oyun penceresi de çıkmıyordu. Hem Rocket League hem 2K21'den mahrum kaldım, bu sorun yüzünden yardımcı olursanız çok sevinirim.

Entegre grafikle bu hatayı almanız normal, kendisi DX11 desteklemiyor çünkü. Sorununuzu maalesef tam anlayabilmiş değilim. Rocket League de, NBA 2K21 de DX11 gerektiren oyunlar ve ikisi de açılmıyor. Önceden de dediğim gibi ekran kartına buluyorum sorunu hala fakat bir çözüm gelmiyor aklıma. Kağıt üstünde ekran kartı DX11 destekliyor.

Tamam diyelim desteklemiyor ben bu bilgisayarda crack Rocket League indirmiştim ve sorunsuz oynamıştım Epic'de bu sorunu yaşıyorum.
@Bora Dere tekrar rahatsız ediyorum, ama normalde 2K21 dosyasının içinde VideoSettings.cfg diye bir dosya bulunması gerekiyormuş. Çözüldü: NBA 2K21 "out of range" hatası bu konudan da görebilirsin. Oyunu harici harddiske kaydettiğim için olabilir mi? Ya da dosya eksıklıği mi var?

Ekran görüntüsü 2021-06-08 205804.png

@Bora Dere tekrar rahatsız ediyorum, ama normalde 2K21 dosyasının içinde VideoSettings.cfg diye bir dosya bulunması gerekiyormuş. Çözüldü: NBA 2K21 "out of range" hatası bu konudan da görebilirsin. Oyunu harici harddiske kaydettiğim için olabilir mi? Ya da dosya eksiklıği mi var?
Ekran görüntüsü 2021-06-08 205804.png

Entegre grafikle bu hatayı almanız normal, kendisi DX11 desteklemiyor çünkü. Sorununuzu maalesef tam anlayabilmiş değilim. Rocket League de, NBA 2K21 de DX11 gerektiren oyunlar ve ikisi de açılmıyor. Önceden de dediğim gibi ekran kartına buluyorum sorunu hala fakat bir çözüm gelmiyor aklıma. Kağıt üstünde ekran kartı DX11 destekliyor.
neden 2 defa gitti 🤦‍♂️

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda paylaştım sorunu aynı sorun videoda 2K21'in yanındaki Rocket League'de de oluyor. İki oyunada giriş yapmaya çalıştığım her seferinde Launcher açılıyor gibi olup anında geri kapanıyor, hiçbir işlem gerçekleştirmiyor. Galiba DirectX'den kaynaklanıyor çünkü @Finisterre'ın dediği D3DX9_43.dll' silip tekrar yükleme olayını yapmadan önce oyun penceresi de çıkmıyordu. Hem Rocket League hem 2K21'den mahrum kaldım, bu sorun yüzünden yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dostum, bak sana bir link göndereceğim. Aynı sorun bende de vardı ama videodakileri yapınca çözüldü.

Dostum aynı sorun bende de vardı ancak bu videodakileri yapınca çözüldü link atıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı