Ne dediler? Technopat Hakkında Kullanıcılarımızın Görüşleri...

En hızlı geri dönülen, olabildiğince kaliteli hizmet verilen forum. Çok ceza almışlığım vardır :D Bazılarını hak etsem de, bazılarını hak ettiğimi hâla düşünmüyorum. Bazı kuralları gerçekten çok katı. İyi adminler ve kişiler var. Ancak bu ceza konusu gerçekten sıkıntı. Toplama Bilgisayar alma kararı almıştım. 3-5 konu açtım ''Hayali Sistem '' dediler bir aylık ban atıldı. Hem de Mikail Fidan tarafından. Onun benim konuma rastlaması ile, onu da etiketlememle oldu. Hayali Sistemin cezalı olduğunu biliyorum. Ne diye etiketleyeyim kendisini o zaman? Hadi onu geçtim. 1 Aylık ceza daha almıştım. ''Toplama sistemi konusu çok açtığım'' için. Ki o son açtığım iki konu toplama bilgisayar ile ilgili değildi. Hadi onu da geçtim. Youtube'dan kendilerine ulaştım, belirttim durumu. Gereği yapılmıştır, cezanız 1aya indi dediler. E zaten 1 aydı ? :D Hatta daha da uzamış oldu, sabah bitecekken geceye uzadı cezam. Böyle kötü durumları var gerçekten ceza olarak. Ancak yardım konusu eleştirilemez. Gerçekten hızlı ve yararlı bir forum. Belki birilerinin görmesi umudu ile @Recep Baltaş , @Ali Güngör @Burak Alkan ve de @MF ( :D )

Bilgisayar bileşenleri konusunda en bilgili ve ilgili forumlardan bir tanesi gerçekten. Ancak yaklaşık 2 aydır falan bir güç kaynağı soruma cevap alamıyorum :D Sosyalde farklı konularda birçok konu açtım, cevaplandı veya bir şekilde sonuca ulaştım. Ancak sorduğum sorulardan en önemlisi olan şu güç kaynağımla ilgili soruma 2 aydır bir türlü sonuç bulamıyorum, çözüme ulaşamıyorum :D Yalnız site ün kazandıkça "Masaüstü Bilgisayarlar" bölümü saçmalamaya başladı biraz :)

Forum gibi forum diyebileceğimiz forum. Eksiği yok fazlası var. Daha yeni kayıt olmama rağmen her kullanıcıya önem verilen forum. Bakalım daha neler göreceğiz ? :D

Geri
Yukarı