"Technopat Sosyal" Hakkında Görüşleriniz

"Technopat Sosyal" adını beğendiniz mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    55
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forum kuralları demek çok güzel bir şey. Sosyal kuralları var falan ne bileyim ilginç yani.

Ayrıca yeni düzen hakkında ki düşüncem, bence geçmeyelim. Technopat'ın ana sayfasının eski makalelerin resimleriyle dolu olduğu zamanı bile özlüyorum ben. Şimdi ki biraz değişik geliyor. Eski sisteme dönsek diye beklerken yeni sisteme geçiyoruz. :D Ben bu tasarımı, sistemi beğenmiyorum. Tam bilmiyorum aynısı mı ama bunun gibi buna benzeyen gibi bir çok forum var. Technopat'ın en sevdiğim yani diğer forumlardan farklı yanları. Ana sayfası, forum düzeni, etkinlik akışı, blog düzeni vs. Ama en çok renklerini seviyorum. İlk kez bizim foruma benzeyen HWA'yı gördüğümde çok şaşırmıştım ama sevinmedim de değil. Bu düzeni kullanan çok forum var. Bu şekilde bence tüm sıkıntılarına rağmen çok güzel. vBulletin 5'i beklesek olmaz mı? Zaten Recep Abi'nin neredeyse tüm istediklerini kabul ettiler. Forumda konu açmıştın. Bizim istediğimiz bir çok şey orada olacak. Bence değişmemeli. Technopat farklılıklarını korumalı...

En azından "FORUM" adı değişmemeli. O kadar video vs. var. Hem bizim ağzımız alıştı hem de çok iyi duruyor.

Son olarak bir sohbet durumu söz konusu olmamalı bence. Arada sohbet konuları açılmalı ancak çok uzatılmamalı. HWA'da gördüm. Yamyam Abi ile ilgili bir konu var. Yüzlerce sayfadan oluşuyor.

Eğer geçilecekse bile sohbet ve sosyal durumları olmamalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat Online mı?
Knight Online 2 koy bari. :)

Kesinlikle harika bir karar. Çok iyi olur umarım. Hayırlısı ...

Son düzenleyen: Moderatör:
XenForo'nun Tapatalk desteği yok galiba.

XenForo'ya başka bir mobil uygulama desteği yada direk mobil siteden oda olmadı ekipçe geliştirilmiş güzel bir Technopat uygulaması ile giriş olabilir..

XenForo'ya başka bir mobil uygulama desteği yada direk mobil siteden oda olmadı ekipçe geliştirilmiş güzel bir Technopat uygulaması ile giriş olabilir..
Her konuda yardımcı oluruz Technopat ekibine. Sitenin anasayfası çok sade SDN'nin anasayfasını çok beğeniyorum.

Abi o kadar videoda forum dediniz, ne olacak onlar?

XenForo'ya geçişten sonra artık sosyal diyeceğiz çünkü XenForo yapı olarak çok daha sosyal.

Belkide kullanıcılardaki önyargının nedeni 'forum' ibaresi ile birlikte değişecek tasarımların neleri etkileyeceğini tam bilememesindendir. Bu konuda daha detaylı bilgi verilirse kullanıcıların kafasındaki bazı sorular da netleşmiş olur ve önyargı kırılarak 'forum' isminin 'sosyal' olarak değiştirilmesine net bir şekilde 'evet' yada 'hayır' şeklinde oy verebilirler. technopat.net/sosyal adresine girildiğinde karşımıza XenForo Community buradaki ile birebir aynı forum mu gelecek yoksa 'sosyal' isminin getirisi olarak dinamik bir yapıya sahip bir web sitesi ve sitenin içerisinden bir şekilde foruma yönlendiren bir link mi olacak ? Mağlum 'sosyal ağ' denince artık akla Facebook, Twitter, Instagram gibi siteler gelmekte olduğu için 'sosyal' terimi insanların aklında farklı bir tasarım uyandırıyor.

Birebir XenForo arabirimi gelecek ama biraz detaylı incelerken şu ankine göre çok daha modern olduğunu görebilirsin. Amaç da zaten gençlerin aklındaki "Iyy forum mu , iğrenç" algısını yok etmek. Ki zaten Twitter, facebook ve Google+ entegrasyonu sunan XenForo ile bu daha da mümkün.

Technopat geniş konu yelpazesiyle, kurallarıyla zaten sıradan ''forum'' lardan çok farklı bir imaja sahip. Ve özellikle giderek büyüdüğü şu günlerde isabet olmuş diyebilirim. Sosyal denmesi de şahsen beni çeker, herkesi çeker. Devrimci Technopat'a yakışır :)

Teşekkürler. Devrimler devam edecek tam gazla.

Forum kuralları demek çok güzel bir şey. Sosyal kuralları var falan ne bileyim ilginç yani.

Ayrıca yeni düzen hakkında ki düşüncem, bence geçmeyelim. Technopat'ın ana sayfasının eski makalelerin resimleriyle dolu olduğu zamanı bile özlüyorum ben. Şimdi ki biraz değişik geliyor. Eski sisteme dönsek diye beklerken yeni sisteme geçiyoruz. :D Ben bu tasarımı, sistemi beğenmiyorum. Tam bilmiyorum aynısı mı ama bunun gibi buna benzeyen gibi bir çok forum var. Technopat'ın en sevdiğim yani diğer forumlardan farklı yanları. Ana sayfası, forum düzeni, etkinlik akışı, blog düzeni vs. Ama en çok renklerini seviyorum. İlk kez bizim foruma benzeyen HWA'yı gördüğümde çok şaşırmıştım ama sevinmedim de değil. Bu düzeni kullanan çok forum var. Bu şekilde bence tüm sıkıntılarına rağmen çok güzel. vBulletin 5'i beklesek olmaz mı? Zaten Recep Abi'nin neredeyse tüm istediklerini kabul ettiler. Forumda konu açmıştın. Bizim istediğimiz bir çok şey orada olacak. Bence değişmemeli. Technopat farklılıklarını korumalı...

En azından "FORUM" adı değişmemeli. O kadar video vs. var. Hem bizim ağzımız alıştı hem de çok iyi duruyor.

Son olarak bir sohbet durumu söz konusu olmamalı bence. Arada sohbet konuları açılmalı ancak çok uzatılmamalı. HWA'da gördüm. Yamyam Abi ile ilgili bir konu var. Yüzlerce sayfadan oluşuyor.

Eğer geçilecekse bile sohbet ve sosyal durumları olmamalı.

Tasarım olarak bir VB4 teması koyarız olur biter ama değişime alışmak da beyni geliştirir :) Zihni açar :)

Tapatalk ile bağlanabilecek miyiz?

Evet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı