Ne İşle Meşgulüz?

Karşımda "Hayat" adında bir boksör. Beni 15 yıldır yeniyor. Sol kroşeleri genelde "Okul" sağ kroşeleri "Para" olarak vuruyor. Yere düştüğümde üzerime "Özgüven" olarak zıplıyor. Çok zor geçiyor, bu aralar Hayat`a karşı kendimi savunma eğitimleri alıyorum, başarılı giderse rekabet oluşturup Hayat`ı yenmeye başlayacağım. Bu süreç 9-10 ay sürecek fakat yapabilirsem bu yediğim dayakları bir bir atacağım kendisine. Öğrenciyim :D

2 yıl deneyimli lise öğrencisiyim. Ayrıca 4 yıl profesyonel ortaokul öğrenciliği ve 4 yıl ilkokul öğrenciliği yaptım. Öğrenci olarak çalışmadığım tatil günlerinde ise (15 tatil ve yaz tatili) elektrikçide çırak olarak çalışıyorum.

YKS'ye hazırlanan bir öğrenciyim yaz ayında sonuç ne olursa olsun çalışıp paramı kazanacağım inşallah. Üniversite kazanırsam çalıştığım parayı yerim kazanamazsam kazandığım parayı dershaneye yatırmayı düşünüyorum umarım kazanırım.

Hocam çünkü hocalar çok zorluyor. Özel okuldayım bir de. Çok zorlayıp çok ödev veriyorlar. Bir şeyi yanlış yaparsak hemen kızıyorlar. Üniversite de böyle mi diye çok kafam karışıyordu. Çok teşekkürler hocam :D

Son sorum peki hocam şart mı yazılımcı olmak için üniversite okumak? Ben şu an zaten yazılıma başladım geliştirmeyi düşünüyorum.

Hocam çünkü hocalar çok zorluyor. Özel okuldayım bir de. Çok zorlayıp çok ödev veriyorlar. Bir şeyi yanlış yaparsak hemen kızıyorlar. Üniversite de böyle mi diye çok kafam karışıyordu. Çok teşekkürler hocam :D

Son sorum peki hocam şart mı yazılımcı olmak için üniversite okumak? Ben şu an zaten yazılıma başladım geliştirmeyi düşünüyorum.

Sart degil ama cok faydali.
Bazi firmalara zaten almazlar lise mezununu.

Geri
Yukarı