"Ne kadar Technopat'sın" testi

Toplam 53. 21 tanesi gereksiz mesaj.

Hesabı ilk açtığımda cümleye büyük harf ile başlamadığımdan, nokta koymadığımdan ve bunları hiç dikkate almadığımdan dolayı çok fazla yazım yanlışı cezam da var ama olsun. :D
O da bir şey mi?
1633880598412.png

Toplam 53. 21 tanesi gereksiz mesaj.

Hesabı ilk açtığımda cümleye büyük harf ile başlamadığımdan, nokta koymadığımdan ve bunları hiç dikkate almadığımdan dolayı çok fazla yazım yanlışı cezam da var ama olsun. :D
Benim 7 tane uyarım var, çoğu da dandik sebeplerden.
İlk uyarım forumda çok yeni olduğum için gereksiz mesaj. Ondan sonra fareye virüs bulaşabilir mi sorusuna (başka birkaç bin kişi ile birlikte) hayır dediğim için yanlış bilgiden ceza yemiştim. Bir keresinde de "Lan" dediğim için ceza yemiştim, bu da son uyarımdı.
He, şimdi hatırladım; bir keresinde de Wraith Spire yerine Wraith Stealth dediğim için yanlış bilgiden ceza almıştım. Garip bir sebep, değil mi?

Benim 7 tane uyarım var, çoğu da dandik sebeplerden.
İlk uyarım forumda çok yeni olduğum için gereksiz mesaj. Ondan sonra fareye virüs bulaşabilir mi sorusuna (başka birkaç bin kişi ile birlikte) hayır dediğim için yanlış bilgiden ceza yemiştim. Bir keresinde de "Lan" dediğim için ceza yemiştim, bu da son uyarımdı.
Benim de en son mesajım bir UV/yardım konusunda bir arkadaşa bir şey demem ve erengore hocamı etiketlemem. Gereksiz mesaj.

Aslında gereksiz mesajlarımın 3 gün sürmesi lazım ama o yarım saat sürmüştü. Anlayamadım. :D

Geri
Yukarı